ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowa walka dodana do karty NXT TakeOver: The End, Oglądalność TNA Impact Wrestling

dillinger

Tye Dillinger umieścił wczoraj tweeta, w którym zapytał Generalnego Managera NXT Williama Regala o walkę na gali NXT TakeOver: The End. Regal odpowiedział i ogłosił, że Dillinger zawalczy z debiutującym Andradem „Cien” Almasem, znanego wcześniej jako La Sombra czy Manny Andrade.

Przypominamy, że gala NXT TakeOver: The End odbędzie się już 8 czerwca i będziecie mogli zobaczyć ją na żywo w naszej zakładce live.

Oto pełna karta walk na wyżej wspomnianą galę:

1. NXT Championship Steel Cage Match
Finn Balor vs. Samoa Joe

2. NXT Women’s Championship Match
Nia Jax vs. Asuka

3. NXT Tag Team Championships Match
Dash and Dawson vs. Chad Gable and Jason Jordan

4. Normal Match
Austin Aries vs. Shinsuke Nakamura

5. Normal Match
Tye Dillinger vs. Andrade „Cien” Almas

– W tym tygodniu oglądalność gali TNA Impact Wrestling, w której mogliśmy obejrzeć między innym kontynuację feudu Matta Hardy’ego i Jeffa Hardy’ego, wyniosła 346,000 widzów. Jest to spadek, ponieważ w zeszłym tygodniu galę obejrzało 359,000 osób.

– WWE wypuściło na swoim kanale na YouTube małą zapowiedź drugiego sezonu WWE Swerved, w której Paige i Dolph Ziggler chodzili na randki w ciemno. Drugi sezon tego programu startuje już w ten poniedziałek na WWE Network.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743