ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowa gwiazda w WWE, Przerwa Asuki od wrestlingu i więcej

Już dzisiaj na SmackDown Live:

  • Rewanż czy nie? Co zrobi Shinsuke Nakamura?
  • Czy The New Day pozbierają się po utracie tytułów tag teamowych?
  • Natalya nową mistrzynią kobiet SmackDown Live. Jak zareaguje na tę wieść dywizja kobiet Niebieskiej Tygodniówki?
  • Kevin Owens przegrał na SummerSlam z AJ Stylesem. Jak potoczą się dalej te wydarzenia? Czy Shane McMahon zostanie obrażony przez Kanadyjczyka?

– Z kolei na 205 Live dojdzie do pojedynku o WWE Cruiserweight Championship pomiędzy Nevillem a reprezentantem Titus Worldwide – Akirą Tozawą, który wykorzysta swoją klauzulę rewanżową.

– WWE poinformowało na swojej stronie internetowej, że zakontraktowało Lio Rusha. Ten zawodnik ma 22 lata, a znany jest z występów w ROH czy Evolve. Największym osiągnięciem Rusha jest wygranie turnieju Top Prospect w 2016 roku.

– Asuka doznała złamania obojczyka podczas NXT TakeOver: Brooklyn III. Japonka będzie musiała pauzować występy w ringu na 6 do 8 tygodni. Nie powinno to jej jednak przeszkodzić w występie i obronie tytułu NXT Women’s na kolejnym TakeOver, które odbędzie się w Houston, dzień przed Survivor Series.

– SmackDown Tag Team Champions The Usos kończą dziś 32 lata. 31 lat od dzisiaj ma WWE Cruiserweight Champion Neville. W kolejną dekadę swojego życia wchodzi Apollo Crews, który kończy dziś 30 lat, a Paul Ellering kończy 64 lata. Wszystkim życzymy sukcesów.

– Na koniec film z gwiazdami NXT, które grają w „cymbergaja”. Występuje w nim nasz rodak Babatunde Aiyegbusi: