ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nowa gwiazda niedługo w WWE, powrót gwiazdy RAW oraz więcej!

– Jak podaje PWTorch, zawodnik sceny niezależnej, Keith Lee, podpisał kontrakt z WWE.

Zawodnik ma pojawić się w WWE Performance Center zaraz po tym, kiedy wypełni wszystkie zobowiązania związane ze sceną niezależną. Lee znany jest z występów w takich federacjach jak Evolve czy PWG. Ma na swoim koncie m.in. mistrzostwo PWG Championship. Zawodnik wystąpił już w WWE podczas tegorocznego WrestleMania Axxes w walce z Kassiusiem Ohno. Byla to walka o pas WNN Championship, który posiadał w tamtym czasie.

– Jak podaje PWInsider, zawodnik Czerwonej Tygodniówki WWE Jason Jordan ma powrócić do występów w ringu już w tym miesiącu. Jak wiadomo doznał on kontuzji szyi 5-tego stycznia. Na razie nie ma żadnych informacji na temat tego, czy WWE planuje kontynuować jego starania o zdobycie pasa Interkontynentalnego, który aktualnie posiada Seth Rollins, lub kontynuacji storyline’u z Kurtem Anglem, w którym grał rolę jego syna.

– Mark Henry udzielił niedawno krótkiego wywiadu, w którym wypowiedział się na temat Setha Rollinsa. Były World Heavyweight Champion oraz Hall of Famer tak wypowiedział się na temat WWE Intercontinental Championa:

Seth Rollins. W tej chwili jest dla mnie jednym z najbardziej ekscytujących facetów w wrestlingu – powiedział Henry –  dociera do tej „wspaniałej” stratosfery, poza elitarną. Staje się – śmiem twierdzić – zawodnikiem kalibru Hall of Famera. On będzie jednym z najlepszych zanim wszystko zostanie powiedziane i zrobione. „

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556