ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

NJPW z nowymi kontraktami dla zawodników, Walka o pasy TNA Tag Team na kolejnym Impact Wrestling oraz więcej!

NJPW

– Federacja NJPW ogłosiła na swojej stronie internetowej, że odświeżone zostały metody kontraktowania zawodników. Wprowadzone zostały również długoterminowe kontrakty. Właściciel Takaaki Kidani mówił już wcześniej o tym, że wielu zawodników opuszcza NJPW, aby walczyć w Stanach Zjednoczonych, a sama federacja niezbyt dobrze to przyjmuje. Jest to również powód, dla którego Kidani postanowił wejść na rynek amerykański z takimi specjałami jak np. turniej G1 Climax, który odbędzie się w Kalifornii już w lipcu tego roku.

– Już w tym tygodniu na Impact Wrestling będziemy mogli zobaczyć walkę o TNA Tag Team Championships. Matt oraz Jeff będą bronić swoich pasów przeciwko Eddiemu Edwardsowi and Davey’emu Richardsowi. Poniżej materiał filmowy, w którym The Wolves rzucili wyzwanie aktualnym Mistrzom Tag Team:

– Jeden z fanów wrestlingu na Twitterze restauracji Wendy’s zapytał o to czy wprowadzone zostaną „Broken Brilliance Burgery”. Oto odpowiedź pracowników tej firmy:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556