ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

NJPW wyśmiewa WWE, Sesja zdjęciowa Alexy Bliss, Jeff Hardy stracił zęba

– Alexa Bliss odbyła pierwszą sesję zdjęciową jako RAW Women’s Champion. Już wkrótce ukażą się zdjęcia, jednak teraz możecie obejrzeć Five Feet of Fury pozującą ze świeżo zdobytym pasem:

– Po Payback filmowana była nie tylko Alexa. Jeff Hardy musiał oddać się pomocy medycznej w związku z utratą zęba podczas zwycięskiej walki z Cesaro i Sheamusem.

– Fanom nie spodobała się odsłona House of Horrors Matchu podczas minionej gali. Zdecydowana większość z nich uznała ją za nieporozumienie, o czym świadczyło notoryczne buczenie i chanty „boring”. Jak się okazuje publiczność nie jest odosobniona, angielski twitter NJPW zadrwił sobie z walki Wyatta i Ortona w następujący sposób:

Dołącz do @njpwworld za 9,99$.. zapewniamy:

-Brak domów
-Brak horrorów
-Najlepszy wrestling na świecie

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783