ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nikki Storm w NXT, John Cena o powrocie Seth’a Rollinsa i więcej!

maxresdefault (1)

– Wschodząca gwiazda NXT Nikki Storm wzięła udział w swoim pierwszym pojedynku podczas niedzielnej gali na Florydzie. Występując pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem – Nicola Glencross została pokonana przez Adrienne Reese. Storm odbyła swój ringowy debiut w kwietniu, gdzie ona i Mandry Rose przegrały w tag team matchu przeciwko Liv Morgan i Aliyah.

seth-rollins1

– John Cena skomentował wiadomość o powrocie Setha Rollinsa do WWE w ciągu kilku najbliższych tygodni. Cena również ma pojawić się po kontuzji już 30 maja na RAW:

Zrobiłem wszystko co w mojej mocy, aby powrócić do WWE jak najszybciej, ale mam nadzieję, że ludzie zrozumieją jak świetny jest powrót Rollinsa do zdrowia.

la-et-st-wwe-stephanie-mcmahon-summerslam-20140814

– Stephanie potwierdziła na Twitterze, że już 27 września ukaże się jej książka:

To bardzo ekscytujące podzielić się z wami wiadomością: Piszę książkę o dorastaniu w WWE! Bądźcie czujni na kolejne informacje.

– WWE dodało film upamiętniający Curtain Call na Madison Square Garden, które miało miejsce 20 lat temu:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743