ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Niespodzianka na Raw podczas przerwy reklamowej, Nowa walka dodana do karty SummerSlam i więcej!

cenajstyles

– Zaraz po walce Enzo Amore i Chrisa Jericha na wczorajszym Raw, w ringu pojawił się niespodziewany gość. Była to gwiazda SmackDown Live, AJ Styles. Zawodnik wszedł do ringu i powiedział, że znalazł się tutaj tylko dlatego, gdyż był zapowiadany na tę galę jeszcze przed samym Draftem. Później dodał, że Raw ssie tak samo jak Anaheim i powiedział, że przyszedł, aby skopać Johna Cenę. Nagle pojawił się także Lider Cenation, który wbiegł do ringu i zaatakował Stylesa. Po krótkim brawlu AJ zainkasował Attitude Adjusment od Ceny.

– Po zejściu Raw z anteny publika miała okazję zobaczyć starcie pomiędzy Randym Ortonem i Brayem Wyattem. The Viper wygrał starcie po tym, gdy skontrował Sister Abigail do RKO. Dark Match trwał około 10 minut.

– Podczas wczorajszego Raw Mick Foley dodał do karty SummerSlam kolejne walki. Jedna z nich to starcie o pas Stanów Zjednoczonych, Rusev będzie bronił swojego mistrzostwa przeciwko Romanowi Reignsowi. Kolejną walką, którą zobaczymy na SummerSlam będzie Tag Team Match pomiędzy Enzo Amore i Big Cassem a Chrisem Jericho i Kevinem Owensem.

– Poniżej możecie zobaczyć najnowsze materiały z Raw Fallout:

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552