ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nieobecność zawodników na Live Eventach WWE, AEW podpisało umowę telewizyjną? oraz więcej!

 

– W ten weekend WWE zorganizowało Live Eventy RAW.

Pojawiła się informacja, że na show zabrakło Setha Rollinsa, Sashy Banks oraz Becky Lynch. Cała trójka była zapowiadana na nadchodzące wydarzenia na żywo. Jak podają zagraniczne portale informacyjne, zwycięzca męskiego Royal Rumble matchu zmaga się z drobnymi urazami których doświadczył w zeszły poniedziałek podczas pracy z Brockiem Lesnarem na Monday Night RAW. Rollins ma również opuścić nadchodzącą Czerwoną Tygodniówkę w celu zregenerowania sił. Sasha Banks również zmaga się z małymi urazami, których doznała podczas meczu z Rondą Rousey w zeszły poniedziałek. Pozostaje jeszcze kwestia Becky Lynch. „The Man” rzekomo zmaga się z urazem kolana i publicznie była widziana z ortezą na kolanie, jednak jest to prawdopodobnie część storyline’u.

 

– Włodarze All Elite Wrestling spotkali się w zeszły weekend z przedstawicielami kilku stacji telewizyjnych w celu negocjacji ofert, które otrzymała federacja Cody’ego i braci Jackson. Wiele serwisów podaje, że spotkanie zakończyło się fiaskiem i żadna umowa nie została podpisana, jednak AEW rozważa 2 z przedstawionych im ofert.

 

– Była mistrzyni WWE Divas Paige ma pojawić się na Monday Night RAW oraz SmackDown LIVE w celu promocji najnowszego tworu WWE Studios, czyli „Fighting with my family” – filmu biograficznego opowiadającego o drodze Paige do WWE. Na ten moment nie jest wiadome, czy była Generalna Menadżer Niebieskiej Tygodniówki pojawi się bezpośrednio w ringu, czy tylko na zapleczu. Jeśli już o zapleczu mowa, oficjele WWE byli obecni na ostatnim odcinku SmackDown LIVE, aby zaproponować i podpisać nowe umowy z zawodnikami, których aktualny kontrakt nie był dłuższy niż 2 lata. Decyzja ta została podjęta ze względu na ostatnie wydarzenia związane z Deanem Ambrosem i końcem jego przygody z federacją.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778