ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Niecodzienny żart Triple H’a, Ziggler odnośnie błędu w jego stroju z gali MiTB oraz więcej!

triple-h-82
– WWE zaprosiło przed galą RAW dwóch fanów, którzy nagrali słynny moment grupy The Kliq z Live Eventu w Madison Square Garden, który miał miejsce 19 lat temu.

Mani Mohtadi i Jason Cosmides mieli okazję spotkać się z Triple H’em, Scottem Hallem oraz Seanem Waltmanem. W całym zdarzeniu nie byłoby nic dziwnego, gdyby nagle Triple H nie wezwał policji i oskarżył fanów o piractwo. Później, gdy funkcjonariusze aresztowali sympatyków WWE, C.O.O federacji ze Stamford wezwał ich z powrotem twierdząc, że to wszystko było tylko żartem. Poniżej materiał video z całego spotkania:

– Niedawno Dolph Ziggler udzielił rozmowy dla portalu MetalInjection.net. W czasie wywiadu zawodnik został zapytany o błąd w naszywce na jego kamizelce na gali Money In The Bank 2015. Łatka powinna mieć napis „Megadeth” jak nazwa amerykańskiej kapeli metalowej, jednak po literze „e” zostało dodane „a” i powstało słowo „Megadeath”. Jak wynika z odpowiedzi Zigglera powodem pomyłki był fakt, że osoba tworząca jego strój miała tylko 12 godzin na skończenie zlecenia. Na RAW po gali MiTB błąd został naprawiony a Ziggler wystąpił z poprawną naszywką. Rozmowę Dolpha z portalem MetalInjection.net możecie zobaczyć poniżej:

– Seth Rollins opowiada historię swojego tatuażu:

– Najnowsze Canvas 2 Canvas:

– Na koniec najnowsze WWE Top 10:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552