ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Niechlubny rekord ostatniego epizodu SmackDown Live

– Wczorajsze SmackDown może poszczycić się niechlubnym rekordem. Epizod z 6 czerwca 2018r. oglądało jedynie 2.138 miliona widzów. Jest to najmniejsza liczba dla gal WWE w 2018 roku i druga najgorsza dla samego SmackDown, odkąd zostało przesunięte na wtorek – gorzej było tylko w czasie wyborów na prezydenta Stanów Zjednoczonych w listopadzie 2016.

Liczby RAW również wyglądają fatalnie. Czerwoną Tygodniówkę oglądało 2.52 miliona fanów, co jest jednym z najgorszych wyników w historii. W dodatku nie jest to pierwszy raz w roku, gdy informujemy o bardzo niskiej oglądalności WWE. Podobny news pojawił się w ostatni dzień maja. Wtedy było nieco lepiej niż w tym tygodniu.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778