ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nie żyje legendarny wrestler!


– Dzisiaj świat wrestlingu obiegła smutna wiadomość.

W wieku 60 lat zmarł Tommy Billington znany m.in w WWE/WWF jako Dynamite Kid. Brytyjczyk wraz z Davey’em Boy Smithem tworzyli legendarny Tag Team The British Bulldogs.

Przyczyny śmierci legendy są nieznane, jednakże warto zaznaczyć, że od lat zmagał się z wieloma problemami zdrowotnymi związanymi z przebiegiem jego wrestlerskiej kariery.

Kilku zawodników oraz osób związanych z wrestlingiem postanowiło uhonorować zmarłą legendę:

Usłyszałem wiadomość o tym, że Tommy Billington, znany również jako Dynamite Kid, zmarł. Dziękuję Tobie za wszystko co zrobiłeś dla naszego kraju i za inspirację dla tak wielu zawodników dla dania sobie szansy.

Ciężko słyszeć o tym, że zmarł jeden z moich bohaterów oraz największa inspiracja. Spoczywaj w pokoju Dynamite Kid, Tommy Billington.

Kieruję myśli oraz modlitwy w kierunku rodziny oraz przyjaciół Toma „Dynamite Kid” Billingtona… Prawdziwy ringowy pionier w profesjonalnym wrestlingowym biznesie.

Z przykrością informuję, że zmarł Tom Billington „Dynamite Kid”. Byłem naprawdę szczęśliwy i zadowolony mogąc zobaczyć Dynamite’a ostatni raz w czerwcu w Wielkiej Brytanii. Dynamite był z całą pewnością inspiracją dla mnie oraz wielu innych i prawdziwą rewolucją.

Redakcja WrestleSpot.pl składa kondolencje rodzinie, przyjaciołom oraz fanom Dynamite Kida.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778