ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nie żyje King Kong Bundy, Asuka kontuzjowana? Pojedynki reklamowane na Extreme Rules 2019!

– Wczoraj w wieku 61 lat zmarł King Kong Bundy.

Pierwszy o śmierci legendarnego zawodnika poinformował za pośrednictwem Twittera wrestlingowy promotor oraz wieloletni przyjaciel Christophera Alana Palliesa (Prawdziwe imię i nazwisko King Kong Bundy’ego), David Herro. David oznajmił również, że rodzina zawodnika potwierdziła tę informację.

Aktualnie nie jest znana przyczyna śmierci Christophera Palliesa. WWE również nie wystosowało żadnego oświadczenia w sprawie śmierci swojej legendy.

– Podczas wczorajszego Live Eventu SD Live w White Plains, obecna mistrzyni kobiet SD Asuka zmierzyła się z Mandy Rose. Walka zakończyła się jako „No Contest” po tym, jak Mandy Rose wykonała na rywalce swoją akcję kończącą. Według relacji fanów, Asuka wylądowała przy tej akcji na głowie. Sędzia przerwał pojedynek sygnalizując „X”. Na ringu zjawił się sztab medyczny wraz z trenerami, którzy pomogli zawodniczce opuścić arenę.

Na szczęście jak sama mistrzyni kobiet SD poinformowała na swoim Twitterze, nic złego się jej nie stało i nie doznała ani wstrząśnienia ani urazu szyi:

– WWE w lokalnych mediach ogłosiło dwa pojedynki na galę Extreme Rules 2019:

  • Roman Reigns vs. Baron Corbin
  •  Seth Rollins vs. Drew McIntyre

Extreme Rules 2019 odbędzie się 14 lipca. Do tego czasu obydwie walki mogą ulec zmianie.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778