ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nie żyje Chris Warren, Kiedy wróci Neville? Trzy postacie ujawnione w WWE 2K17.

chriswarren
– Wieku 49 lat zmarł muzyk Christopher P. Warren, twórca m.in theme songu DX.

Na obecną chwilę wiadomo tylko tyle, że muzyk zmarł w niedzielę a pogrzeb odbędzie się w ten weekend. Warren miał wkład w kilka theme songów WWE pod koniec lat 90. To jego głos można było usłyszeć m.in w utworze wejściowym D-Generation X, „Break it down” czy „My time” Triple H’a. Chris Warren zaśpiewał na żywo theme song DX podczas walki wieczoru WrestleManii 14, gdzie wtedy HBK zmierzył się ze Stevem Austinem.

– Według PWInsider powrót Neville’a jest zaplanowany na przyszły miesiąc. Zawodnik pauzuje od 14 Marca tego roku, gdzie na RAW podczas pojedynku z Chrisem Jericho doznał kontuzji kostki. Oficjele WWE mają nadzieje, że Neville będzie mógł już powrócić jeszcze pod koniec tego miesiąca, ale jego powrotu oczekuje się najpóźniej w połowie Lipca.

– 2K ujawniło już trzy postacie, które pojawią się w najnowszej grze spod szyldu WWE. W WWE 2K17 zobaczymy na pewno Johna Cenę, Ultimate Warriora oraz Sashę Banks. Oprócz tej trójki na razie potwierdzony jest Goldberg, jednak ta postać będzie dostępna przy zakupie pre-orderu gry: