ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nia Jax skrytykowana przez męża Ember Moon, Mandy Rose i Goldust na Twitterze, The Bella Twins i ich kanał na YouTube

– W ciągu zaledwie trzech lat jako zawodowa zapaśniczka, Nia Jax stała się jedną z czołowych postaci kobiecej dywizji.
Po dominującym runie w NXT, Jax została wysłana do głównego rosteru, gdzie pokonywała liczne talenty. Awansowała przechodząc do głównego rosteru, by tam stać się numerem jeden, kiedy zdobyła Raw Women’s Championship rywalizując w four-way meczu na WrestleManii 33. Odniosła porażkę za pierwszym razem, za to na WrestleManii 34 pokonała Alexę Bliss jednocześnie zdobywając mistrzostwo.

Mimo, że Jax odniosła sukces podczas runu w głównym rosterze, została ostro skrytykowana za niezręczną pracę na ringu. Jax zadała cios na show „Survivor Series” Becky Lynch. Lynch została ranna po uderzeniu, przez co została usunięta z walki przeciwko Rondzie Rousey.

Daily Star doniósł, że mąż Ember Moon, niezależny zapaśnik Matthew Palmer, w kilku kąśliwościach wypowiedział się na temat pracy Nii Jax. Według raportuu usunięty tekst brzmiał: „Mam nadzieję, że ta niebezpieczna kretynka znowu nie zaszkodzi mojej żonie”.

Mimo, że cios Jax kosztował Lynch utratę okazji do rywalizacji z Rousey, WWE nadal używa tego nierozważnego momentu jako sposobu na generowanie większego zysku. Wrestlerka była w stanie wygrać battle royal na Evolution, dzięki czemu stałą się główną pretendentką do Raw Women’s Championship, ostatecznie eliminując Ember Moon. W rezultacie będzie walczyła o tytuł na zbliżającej się gali – TLC, które odbędzie się 16 grudnia.

 

– The Bella Twins są blisko zdobycia 2 milionów subskrybentów na swoim kanale YouTube, a obecnie mają nieco ponad 1,9 miliona subskrybentów. Jak widać na poniższym zwiastunie, bliźniaczki mają coś specjalnego zaplanowanego na 2 miliony oglądających.

– Mandy Rose używa nazwy „Kiss The Rose” dla swojej akcji flying pump knee finisher, wszystko dzięki rekomendacji weterana WWE – Goldusta. Obaj odbyli wymianę zdań na Twitterze po ostatnim odcinku tygodniówki SmackDown.