ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nia Jax kontuzjowana?

– Nia Jax nie pojawiła się w TV od dłuższego czasu.Obecnie, oprócz tego że nie pasuje do żadnego storyline’u, jest także na „urlopie” związanym z kontuzją nogi.

PWInsider donosi, że była Mistrzyni Kobiet RAW obecnie przebywa w Performance Center, gdzie dochodzi do siebie po kontuzji. Dla WWE byłoby dobrze gdyby zdążyła w pełni wyleczyć kontuzję przed Evolution, które odbędzie się 28 października.

Nie jest to pierwszy raz kiedy Nia bierze przerwę z powodu kontuzji i nie wiadomo dokładnie jakiej kontuzji doznała. Aktualnie wiadomo tyle, że wystarczyło to do stwierdzenia uzasadnionej potrzeby przerwy. WWE z pewnością woli uważać ze względu na chęć zatrzymania zawodniczki w swojej federacji jak najdłużej.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783