ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Newsy odnośnie AEW, Seth Rollins wygrał PWI 500


– AEW ogłosiło, że przedłużyło kontrakt z Dustinem Rhodesem (aka Goldust). Umowa dotyczy zarówno występów w ringu, jak i pracy na backstage’u w roli producenta i trenera przy wypowiadaniu prom. Rhodes walczy w wrestlingu od 1988 roku.

– Federacja Tony’ego Khana ogłosiła również, że powrócą do Chicago do Sears Center Arena na tygodniówkę,ktorej emisja będzie miała miejsce 27 listopada. W tym samym miejscu odbędzie się jutrzejsze PPV All Elite Wrestling – All Out. Bilety na nią wejdą do sprzedaży dzisiaj.

– Następnym newsem dotyczącym AEW jest to, że prawdopodobnie w listopadzie odbędzie się ich kolejna i jednocześnie ostatnia w tym roku gala PPV. Do ogłoszenia ma dojść podczas jutrzejszego All Out. Główna atrakcją ma być walka Jon Moxley vs. Kenny Omega, która miała już mieć miejsce właśnie na All Out, jednak przez problemy zdrowotne ex Ambrose’a została ona odwołana. WIĘCEJ O TEJ SYTUACJI TUTAJ

– Seth Rollins wygrał zestawienie PWI 500 za okres od sierpnia 2018 do sierpnia 2019. Dla Universal Championa jest to historyczne osiągnięcie, bowiem dołączył do elitarnego grona dwukrotnych zwycięzców tego rankingu, w którym znajdują się John Cena, Triple H, „Stone Cold” Steve Austin i Bret Hart. Poniżej Top 10 aktualnego PWI 500:

1. Seth Rollins – WWE – WWE Universal Champion

2. Daniel Bryan – WWE

3. AJ Styles – WWE

4. Kofi Kingston – WWE – WWE Champion

5. Kazuchika Okada – New Japan Pro Wrestling – IWGP Heavyweight Champion

6. Johnny Gargano – WWE NXT

7. Roman Reigns – WWE

8. Kenny Omega – New Japan Pro Wrestling / All Elite Wrestling

9. Hiroshi Tanahashi – New Japan Pro Wrestling

10. Will Ospreay – New Japan Pro Wrestling – IWGP Junior Heavyweight Champion

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783