ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Neville na drodze do NJPW?!

– Po prawie roku nieobecności Neville’a w WWE w końcu coś zaczęło się dziać w kwestii jego przyszłości.

Były WWE Cruiserweight Champion może wrócić do występów w New Japan Pro Wrestling, z którym zaliczył krótką przygodę w 2012r.! Zwiastują to wpisy Tamy Tongi i Marty’ego Scurlla w mediach społecznościowych.

Post Marty’ego na Instagramie 

Sprawa Neville’a w WWE tak naprawdę nigdy nie została rozwiązana. Jesienią zeszłego roku odszedł on z federacji przez niezadowolenie z bookingu swojej postaci i porażki na rzecz Enzo Amore. Vince McMahon postanowił go nie zwalniać, przez co zawodnik nie mógł występować na scenie niezależnej, a negocjacje w sprawie wznowienia występów utknęły w martwym punkcie lub nigdy się nie rozpoczęły. Teraz wszystko wskazuje na to, że wrestler w końcu odnalazł swoje miejsce.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783