ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Neville jednak zostanie zwolniony? Córka Rocka uhonorowana na „Złotych Globach”!


– The Sun wypuściło ostatnio nowy artykuł zawierający wywiad z WWE Cruiserweight Champion Enzo Amore.

Artykuł zaczyna się od słów The Sun, zwracając uwagę na następujące informacje o Neville’u:

Brytyjski high-flyer (Neville), nie był widziany w Monday Night Raw od października, po jego odejściu za sprawą afery na zapleczu.
Od tego czasu prowadzi rozmowy z głowami zarządu, jednak wygląda na to, że jego czas w WWE dobiegł końca i zostanie wkrótce zwolniony.

Enzo w trakcie całego wywiadu wyjawił, że wciąż zachęca Neville’a by został w WWE:

Neville jest jednym z moich ulubionych profesjonalistów w branży. Nosił całe NXT na plecach z głównym tytułem i był tam mistrzem tag teamu.
Potem pracował w dywizji 205 z najtrudniejszym harmonogramem, pracował w piątek, sobotę i niedzielę, a następnie w poniedziałki i wtorki i nigdy nie narzekał.
Kiedy reszta dywizji słodko spała w hotelach na zachodnim wybrzeżu po Raw, Neville jechał do następnego miasta lub podróżował najwcześniejszym samolotem.
To najtrudniejszy plan w pro wrestlingu, ponieważ zamykasz 205 pod koniec tygodnia. Mam nadzieję, że Neville wróci i wrócimy do naszego feudu. Nigdy nie widziałem takiego faceta jak on.

Cały artykuł, łącznie z wywiadem z Enzo Amore, możecie przeczytać TUTAJ.


– Podczas ceremonii „Złotych Globów” zeszłego wieczoru wystąpił Dwayne „The Rock” Johnson oraz przedstawił publiczności swoją córkę Simone Garcię Johnson jako pierwszą w historii Ambasadorkę Złotych Globów.

Sytuacja sprawiła, że Simone była cały czas obecna na scenie podczas ceremonii. Była wielokrotnie widywana podczas rozdania nagród dla zwycięzców i prezenterów.

Na stronie WWE.com znajduje się artykuł o możliwościach Simone. Wszystko możecie przeczytać TUTAJ.  

Fragment:

„Do you smell what Simone is cooking?” Córka the Rock’a, Simone Garcia Johnson, została pierwszą w historii Ambasadorką Złotych Globów na tegorocznej 75. edycji wydarzenia w niedzielny wieczór. Simone, wraz z jej z ojcem, podziękowała holenderskiej prasie zagranicznej za wyróżnienie bycia pierwszą ambasadorką kultowego wydarzenia, w którym widzieliśmy ją na scenie przez cały czas trwania programu.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552