ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nazwa stajni Adama Cole’a, Aktualne plany Rica Flaira oraz więcej!

– Prawdopodobnie poznaliśmy nazwę stajni Adama Cole’a.

Według PWinsider Adam Cole, Bobby Fish oraz Kyle O’Reilly będą znani w NXT jako „The Undisputed Era”.
Dodatkowo sklep internetowy WWE wypuścił koszulkę „Shock The System” odnoszącą się do stajni byłej gwiazdy sceny niezależnej.

– Kilka dni temu Ric Flair powrócił przed kamery, aby nagrywać kolejne materiały filmowe. Według PWInsider The Nature Boy filmuje materiał dla People Magazine. Natomiast, jeżeli chodzi o „30 on 30”, które będzie transmitowane na ESPN, producenci przeprowadzają ostatnie poprawki w materiale dotyczącym kariery Rica Flaira. Premiera tego materiału ma odbyć się w listopadzie. ESPN planuje zrobić pokaz przedpremierowy w Nowym Jorku i mają nadzieję, że Flair będzie czuł się na tyle dobrze, że będzie mógł w nim uczestniczyć.

– Poniedziałkowe Monday Night RAW uplasowało się na pierwszym miejscu w „Nielsen’s social media TV ratings”. RAW miało 185,000 interakcji z 34,000 unikalnych autorów na twitterze. Jest to spadek w porównaniu z poprzednim tygodniem, gdzie było 239,000 interakcji z 47,000 unikalnych autorów na Twitterze. Z kolei na Facebooku RAW miało 115,000 interakcji z 107,000 unikalnymi autorami. Również i tutaj został zaobserwowany spadek, gdzie w zeszłym tygodniu było 190,000 interakcji z 133,000 unikalnymi autorami na Facebooku.

– Na koniec najnowsze SmackDown Fallout:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556