ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nazwa następnej gali NXT TakeOver, Walki dodane do karty NXT TakeOver oraz więcej!

NXT-Takeover1

– Wygląda na to, że kolejna gala NXT TakeOver, która będzie miała miejsce 8 czerwca w Full Sail University, będzie się nazywała „The End”, a nie „Revenge”. Poinformował nas o tym sam Triple H, który wrzucił następującego posta na swoim Twitterze:

– Generalny Manager NXT William Regal zapowiedział, że na wyżej wspomnianej gali NXT będzie miała miejsce walka Shinsuke Nakamura vs. Austin Aries. Przed tym ogłoszeniem Nakamura powiedział, że będzie miał oko na pas NXT.

Kolejną walką, która została oficjalnie zapowiedziana będzie Asuka vs. Nia Jax o NXT Women’s Championship. Przypominamy także, że 8 czerwca zobaczymy starcie pomiędzy Samoa Joe i Finnem Balorem w stalowej klatce o pas NXT.

– Andrade „Cien” Almas, znany lepiej jako La Sombra, zadebiutuje niedługo w NXT. Podczas wczorajszego odcinka NXT pokazano filmik zapowiadający Andradera, lecz nie podano jeszcze żadnych dokładnych dat. Mówi się, że zawodnik weźmie udział w turnieju WWE Cruiserweight Classic, który rozpocznie się już w następnym miesiącu.

– Była NXT Women’s Championka Bayley nie wystąpi na kolejnej gali NXT TakeOver. William Regal ogłosił, że zawodniczka nie jest w pełni gotowa do walki. Bardzo możliwe, że NXT chce zaczekać z kontynuowaniem feudu pomiędzy Asuką i Bayley i zachować ten rematch na galę w Brooklynie.

– Tag Team TM-61, znany wcześniej jako TMDK (The Mighty Don’t Kneel), zadebiutował na wczorajszej gali NXT i przegrał przeciwko Johnny’emu Gargano i Tommaso Ciampie. Zawodnicy będą nazywali się Shane Thorne oraz Nick Miller.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783