ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Następny przeciwnik CM Punka w UFC potwierdzony! Więcej informacji odnośnie powrotu Brocka Lesnara do UFC!

– Prezydent UFC Dana White podczas udzielonego wywiadu dla TMZ Sports potwierdził kolejnego rywala CM Punka w UFC.

Podczas wczorajszego wywiadu White ogłosił, że Philip „CM Punk” Brooks w swoim drugim pojedynku MMA zmierzy się z Mikiem „The Truth” Jacksonem. Podobnie jak Brooks, Jackson również w MMA ma 0 wygranych i 1 porażkę.

Oficjalnie nie ma żadnych wzmianek odnośnie terminu tego pojedynku, jednakże Punk za pośrednictwem Twittera dał fanom wskazówkę, że być może jego drugi pojedynek w UFC odbędzie się 9 czerwca tego roku podczas gali UFC 225 w jego rodzinnym mieście – Chicago.

Warto wspomnieć, że były WWE Champion swój pierwszy pojedynek w MMA przegrał z Mickey’em Gallem po tym, jak poddał się w pierwszej rundzie.

Poniżej możecie obejrzeć wyżej wspomniany wywiad z Daną White:

Dana White dodatkowo wypowiedział się odnośnie przyszłości Brocka Lesnara. Na początku tego tygodnia podczas występu w Fox Sports, White powiedział, że Brock Lesnar powróci do UFC. Dodał, że nie wie kiedy bestia powróci do oktagonu, jednakże powrót jest pewny. Na pytanie o potencjalnego rywala dla powracającego Lesnara, prezydent UFC odpowiedział następująco:

Nie mam pojęcia, musimy obserwować jak będzie wyglądać dywizja wagi ciężkiej. Stipe Miocic zawalczy z Danielem Cormierem, a po tym pojedynku będziemy mieli lepsze możliwości odnośnie tego co zrobić z Lesnarem.

Brock Lesnar najprawdopodobniej do oktagonu powróci pod koniec 2018 roku lub na początku przyszłego roku, jako że pojedynek Miocic vs. Cormier planowany jest na UFC 226, które będzie miało miejsce 7 lipca tego roku. Dana dodał, że ludzie chcieliby również zobaczyć starcie Lesnar vs. Francis Ngannou.

Kontrakt Brocka Lesnara z WWE wygasa w tę niedziele po pojedynku z Romanem Reignsem na WrestleManii 34. Oficjele WWE starają się podpisać nowy kontrakt z Lesnarem, jednakże wiele na to wskazuje, że nie dojdzie do tego.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778