ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Następny pojedynek dodany na Hell in a Cell, walka Orton vs Cena w stypulacji i więcej.

MGngRNnbuHoiqTJH4xMDoxOjBkMTt9RT
– Podczas ostatniego RAW została dodana kolejna walka na Hell in a Cell. Goldust i Stardust będą bronić tytuły Tag Teamowe przeciwko The Usos.

– Na tej samej gali zapowiedziano, że zwycięzca walki Orton vs Cena na niedzielnym PPV zostanie pretendentem do walki z Brockiem Lesnarem w walce o WWE World Heavyweight Championship. Co do terminu walki możliwe jest, że zobaczymy ten pojedynek na Survivor Series lub, jak krążą plotki, dopiero na gali Royal Rumble w styczniu 2015 roku. Przypominamy, że Survivor Series odbędzie się 23 Listopada w St. Louis w Missouri, gdzie w pobliżu mieszka Randy Orton.

– Na wtorkowych tapingach do piątkowego Smackdown zapowiedziano, że pojedynek o IC title odbędzie się w stypulacji 2 out of 3 falls match.

– Karta na niedzielną galę Hell in a Cell wygląda następująco:

1. Hell in a Cell Match (Zwycięzca zostanie pretendentem do walki o WWE World Heavyweight Championship): John Cena vs Randy Orton
2. Hell in a Cell Match: Seth Rollins vs Dean Ambrose
3. Tag Team Title Match: Goldust & Stardust © vs The Usos
4. Divas Title Match: AJ Lee © vs Paige
5. U.S Title Match: Sheamus © vs The Miz
6. 2 out of 3 falls match o IC title: Dolph Ziggler vs Cesaro
7. Przegrana zostaje asystentką wygranej przez 30 dni (W przypadku odmowy przegrana odchodzi z WWE): Brie Bella vs Nikki Bella
8. Big Show vs Rusev
Pre-Show: MizdowTV z gościem specjalnym, którym będzie The Miz.

Gospodarzami panelu w czasie Pre-show na Hell in a Cell będą Booker-T oraz Alex Riley. Warto zaznaczyć, że gościem specjalnym zostanie Paul Hayman.

Gala odbędzie się w najbliższą niedzielę 26 Października. Samo PPV będzie można oczywiście obejrzeć u nas w zakładce live.