ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Następne NXT TakeOver zapowiedziane, Paige zostanie zwolniona z WWE? Oraz więcej!

nxt_takeover_toronto
– Triple H zapowiedział następną galę NXT TakeOver.

Kolejna wielka gala żółtego brandu będzie miała miejsce w sobotę 19 Listopada w Toronto, dzień przed galą głównego rosteru, Survivor Series 2016. Sam event dostał nazwę „NXT TakeOver: Toronto”.
Na pierwszym NXT TakOver w Kanadzie pojawią się: mistrz NXT, Shinsuke Nakamura, mistrzowie TT żółtego brandu, The Revival oraz mistrzyni kobiet NXT, Asuka. Poniżej wpis z Twittera Triple H’a na którym informuje o tejże gali:

– Mister Saint Laurent, który w przeszłości niejednokrotnie miał sprawdzone informacje odnośnie spraw wewnętrznych w WWE, wypowiedział się ostatnio o sytuacji Paige i Alberto Del Rio. W podcaście „MSL & Sullivan”, MSL zdradził, że Mark Carrano nie był zwolennikiem tej pary i celowo próbował ją rozbić:

„Mark Carrano, niektórzy fani mogą go kojarzyć z programu Total Divas, jeden z tych kolesi co przesiaduje w biurze, najeżdżał Del Rio i Paige osobiście oraz dręczył każde z osobna z powodu ich relacji. To wyglądało na to, iż oficjele chcieli tego, aby ten romantyczny związek został rozbity.”

W dalszej części podcastu Mister Saint Laurent mówił o tym, że WWE miało podobno zagrozić Paige, że jeżeli nie zerwie z Del Rio to zostanie zwolniona:

„Wielu ludzi spekulowało, czy był powód dla którego (WWE) rozdzieliło tę dwójkę podczas draftu i czy to było konieczne. Federacja nie chce ich razem. Oni rozdzielili ich podczas draftu celowo i zagrozili nawet Paige, że jeśli nie zerwie z Alberto Del Rio to ją zwolnią.”

Warto przypomnieć, że Paige obecnie jest zawieszona na 30 dni za naruszenie zasad WWE Wellness Policy. Dodatkowo zawodniczka będzie pauzowała z powodu kontuzji a obecnie jej kontrakt jest ważny do 2018 roku. Co do samego Del Rio to niedawno informowaliśmy o jego zamiarach.

– Na koniec wejście na ring Bobby’ego Roode’a z gali NXT TakeOver: Brooklyn II w 360°:

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552