ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Nakamura o ofercie z UFC, Co będzie nagrodą dla zwyciężczyni Mae Young Classic i więcej!

– Shinsuke Nakamura w wywiadzie dla Hindustan Time wyjawił, że miał ofertę z UFC.Byłemu mistrzowi NXT proponowano przejście do UFC w 2005 roku. Jak mówi, odrzucił tę ofertę.

Około 2005 roku miałem ofertę z UFC, ale postanowiłem ją odrzucić, ponieważ miałem kontrakt z New Japan Pro Wrestling i zdecydowałem realizować się w wrestlingu. Była to świetna okazja, nie skorzystałem lecz nie żałuję tego. W tej chwili mam 37 lat i minęło sporo czasu od poważnego treningu MMA. Mimo tego, że nadal trenuję brazylijskie jiu-jitsu, to minąłby ponad rok na przygotowania do walki. Nie chcę tego robić, jestem zadowolony z tego co robię teraz.

– Była już mistrzyni kobiet NXT Asuka zrzekła się mistrzostwa podczas ostatnich tapingów NXT z powodu kontuzji, której doznała podczas walki z Ember Moon.

Spekuluje się, że zwyciężczyni Mae Young Classic będzie nową mistrzynią kobiet NXT. Finał odbędzie się 12 września w Las Vegas po SmackDown Live.

– WWE opublikowało na swoim kanale YouTube filmik, w którym dowiecie się wszystkiego co musicie wiedzieć o najbliższym odcinku RAW.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778