ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Największe wydarzenie w karierze AJ Stylesa, Kulisy tworzenia theme songu The Usos, Co z GFW Network?


– AJ Styles udzielił wywiadu dla Hindustan Times w którym podzielił się kilkoma ciekawostkami na temat swojej kariery. Oto najciekawsze z wypowiedzi mistrza Stanów Zjednoczonych:

Największe wydarzenie w karierze:

Mój debiut na Royal Rumble był największym wydarzeniem mojej kariery! Byłem onieśmielony wsparciem okazanym przez fanów WWE i jest to coś czego nigdy nie zapomnę.

O przejściu z NJPW do WWE pod względem stylu walki:

Nigdy nie zmieniłem tego jak walczę z szacunku dla mojego stylu. Jedyną różnicą jest to, że WWE posiada znacznie więcej kamer niż scena niezależna, ale jest to coś do czego było trzeba przywyknąć, ta nauka bardzo mi pomogła.

O poprawieniu swoich umiejętności:

Oczywiście, że mam sporo do poprawienia. Wystarczy spojrzeć na kogoś takiego jak Kazuchika Okada; jest jednym z najlepszych wrestlerów na świecie a dzieciak nie ma jeszcze 30 lat. Zdobył mistrzostwo IWGP w bardzo młodym wieku i gdy widzisz taki talent, inspiruje cię to do dalszego treningu.

– Na Twitterze WWE pojawił się materiał w którym można obejrzeć proces tworzenia piosenki wyjściowej dla The Usos:


– Ed Nordholm (po prawej na zdjęciu) odbył rozmowę z Wrestling Observer Radio, gdzie rozmawiał o planach dla Global Wrestling Network. Wspomniał, że plotki o sprzedaży GFW są fałszywe i że Anthem nie podda się w budowaniu swojego brandu:

Zainwestowaliśmy w tę federację. Rozwijamy to. Wiemy, że z dnia na dzień nie możemy oczekiwać niesamowitych efektów.

Nordholm dodał, że sprzedaż archiwów GFW do biblioteki WWE nie ma najmniejszego sensu:

Wiem bardzo dobrze jak WWE Network monetyzuje swój produkt i co byliby w stanie zaoferować za nasze materiały. Dla mnie nie ma jednak sensu sprzedawać tego za tak śmieszne pieniądze. Wolę to zachować, rozwinąć i sam na tym zarabiać.

Ed wspomniał również o cenie produktu, która wyniesie 7,99$ i będzie zawierała 30-dniowy okres próbny. Materiały mają pochodzić nie tylko ze źródeł GFW/TNA ale także z innych federacji:

Spodziewamy się w bardzo bliskiej przyszłości pozyskać kilku partnerów. To nie jest coś związanego tylko z Impactem. Chcemy, aby to było miejsca dla AAA, NOAH, jeśli uda się przekonać New Japan czy kogokolwiek innego również byłoby świetnie. Będziemy mieli plan, aby mieć konkretne miejsce na produkt wrestlingowy, który w żaden sposób nie jest związany z WWE.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552