ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Najnowsze informacje z Dallas, WrestleMania 32 bez Hulka Hogana i więcej!

wrestlemania-32-logo

W poniższym wpisie znajdziecie kilka materiałów oraz aktualności z Dallas, w stanie Texas – miejsca w którym już dzisiaj odbędzie się WrestleMania 32!

– Tyler Breeze, w najnowszym odcinku swojego internetowego show -„Shootin the Breeze” nagrał krótką relację z tego jak spędza czas w weekend poprzedzający WrestleManię. Znajdziecie w nim między innymi nagrania z przygotowania stage’u WrestleManii czy ze spotkania z fanami.

– W kolejnym odcinku WrestleMania Diary mogliśmy zobaczyć Sashę Banks integrującą się z fanami w czasie WrestleMania AXXESS na tak zwanym meet-and-greet.

– Hulk Hogan oficjalnie poinformował za pomocą Twittera iż nie znajduję się on w Dallas i tym samym nie będzie gościł na tegorocznej WrestleManii.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783