ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Naga sesja zdjęciowa Charlotte, Rey Mysterio w WWE2k19!


– Charlotte Flair wzięła udział w nagiej sesji zdjęciowej dla ESPN Body Issue. W tym roku dla całego magazynu pozowało 16 gwiazd ze świata sportu, wśród których oprócz byłej mistrzyni WWE znalazł się między innymi Zlatan Ibrahimović. Razem z sesją zdjęciową ukazany jest również film, na którym Charlotte wykonuje Moonsault bez ring gearu. Charlotte udzieliła również wywiadu dla tego magazynu:

Chcę, aby małe dziewczynki, dzieci i dorośli widzieli mnie jako sportowca. Mój wygląd nie ma nic wspólnego z tym co robię w WWE.

Od pierwszego dnia powtarzałam, że chcę być główną atrakcją tej federacji. Chcę być jak Roman Reigns, jak John Cena. I teraz kobiety prezentują się niesamowicie oraz pracują tak ciężko, jak tylko się da. Uważam, że jesteśmy na dobrej drodze.

Całą sesję możecie obejrzeć tutaj.

– WWE opublikowało film potwierdzający obecność Reya Mysterio w WWE 2k19. Jego postać będzie dostępna w pre-orderze.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778