ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

MVP o swoim głupim błędzie i krótkiej współpracy z Lucha Underground!

Lucha-Underground-logo

MVP ogłosił w zeszłym tygodniu, podczas pobytu w Dallas, iż podpisał kontrakt z Lucha Undergound, jednakże ta współpraca zdążyła już dobiec końca.

W ostatnim czasie, MVP udostępnił materiał wideo, w którym przyznaje iż faktycznie zaczął oficjalnie pracować dla Lucha Undergorund, jednak nie jest to już aktualne. Został on bowiem zwolniony za złamanie pewnych zasad kontraktu, o których rzekomo nie wiedział.

Wcześniej wspomnianą zasadą którą złamał było…publiczne ogłoszenie że podjął pracę w tej federacji. Były zawodnik WWE i TNA popełnił ten błąd podczas jednego z podcastów, w których brał udział. Zarząd LU uznał to za jawne zdradzenie przyszłych planów federacji, które są mocno chronione, tym samym dyscyplinarnie zwolnił MVP’iego.

Najzabawniejszym faktem w całej historii jest to, iż nie zdołamy go zobaczyć w ringu LU, gdyż złamał on zasadę kontraktu jeszcze przed tym gdy stoczył jakikolwiek pojedynek.

Poniżej wcześniej wspomniane wideo:

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552