ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Mustafa Ali kontuzjowany podczas SmackDown Live! Znamy cały skład Elimination Matchu o pasy TT kobiet! Nowy pojedynek mistrzowski dodany do karty EC 2019!

– Wpis zawiera spoilery z ostatniego epizodu SmackDown Live oraz 205 Live.

– Mustafa Ali podczas swojego pojedynku z Randym Ortonem doznał urazu. Prawdopodobnie w wyniku zbyt mocnego uderzenia, Orton podbił oko Aliego. Były członek rosteru 205 Live za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazał, jak jego oko wyglądało po SD:

Pojedynek wygrał Randy Orton po spektakularnym RKO.

Wszystko wskazuje na to, że uraz jest niegroźny i występ Aliego na Elimination Chamber 2019 jest niezagrożony. Mustafa wraz z 5 innymi osobami weźmie udział w Elimination Chamber matchu, gdzie stawką pojedynku będzie pas WWE, którego obecnym posiadaczem jest Daniel Bryan.

– Będąc przy temacie tegorocznego Elimination Chamber, poznaliśmy ostatni kobiecy Tag Team, który wystąpi w pojedynku o pasy drużynowe kobiet. Carmella wraz z Naomi oficjalnie ogłosiły, że zajmą ostatnie wolne miejsce w EC matchu:

– Do karty gali Elimination Chamber 2019 został dodany nowy pojedynek mistrzowski. Podczas ostatniego 205 Live, Akira Tozawa wygrał Fatal 4-Way match o miano pretendenta do tytułu Cruiserweight. Japończyk pokonał Cedrica Alexandera, Humberto Carrillo i Lio Rusha i to on zawalczy 17 lutego z Buddym Murphym:

Poniżej aktualna karta gali Elimination Chamber 2019:

1. Elimination Chamber match o pas WWE:
Randy Orton vs. Mustafa Ali vs. AJ Styles vs. Samoa Joe vs. Jeff Hardy vs. Daniel Bryan (c)

2. Elimination Chamber o pasy Tag Teamowe kobiet:
Sarah Logan & Liv Morgan vs. Nia Jax & Tamina Snuka vs. Sasha Banks & Bayley vs. Sonya Deville & Mandy Rose vs. The IIConics vs. vs. Carmella & Naomi

3. SmackDown Tag Team Titles Match:
The Usos vs. Shane McMahon and The Miz (c)

4. Cruiserweight title match:
Akira Tozawa vs. Buddy Murphy (c)

Pre-Show Elimination Chamber rozpocznie się 17 lutego o północy, z kolei główna gala wystartuje 18 lutego o 1:00. Zapraszamy do naszej zakładki Live!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552