ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Możliwy rywal Owensa na WM 32? Debiuty na Live Evencie NXT i więcej!

20150920-kevin-owens-night-of-champions-642
– Były writer WWE, Court Bauer niedawno w odcinku MLW Radio wspomniał o tym, że WWE rozważało potencjalnego przeciwnika Owensa na przyszłorocznej WrestleManii.

Court powiedział, że oficjele WWE mówili o pojedynku pomiędzy Owensem o Lesnarem na WM 32.

Póki co nie ma żadnej wzmianki o tym jak mogłoby dojść do feudu obydwu zawodników, jednak kierując się tym planem Owens prawdopodobnie nie pojawiłby się na największej gali roku jako mistrz Interkontynentalny.

Z kolei Dave Meltzer w Wrestling Observer Radio odnotował, iż ten plan może być prawdziwy, jednak na dzień dzisiejszy Lesnar nie słyszał nic o takim pomyśle. Jednak to nie musi oznaczać, że pojedynek Lesnar vs. Owens może nie mieć miejsca na WM 32.

– Zwycięzca ostatniej edycji Tough Enough, Josh Bredl będzie występował w NXT jako Bronson Mathews. Zawodnik pojawił się na live evencie NXT, który miał miejsce 3 Grudnia w Orlando. Bronson powiedział publiczności, że ma ponad 250 tys. powodów, aby być z siebie dumny i dodał, że rok 2016 będzie wielkim rokiem dla niego.

– Natomiast uczestniczka tej samej edycji Tough Enough, Daria Berenato odnotowała ringowy debiut podczas tegoż Live Eventu NXT. Zawodniczka zawalczyła pod swoim własnym imieniem i nazwiskiem, ale dodatkowo pojawiła się z pseudonimem, Jersey Devil. Daria przegrała z Nią Jax.

– Kolejnym zawodnikiem, który zadebiutował w Orlando jest King Constantine. King wraz z Baronem Corbinem i Riddickiem Mossem przegrali drużynowy pojedynek przeciw Balorowi, Crewsowi i Dillingerowi. King, który tak naprawdę nazywa się Radomir Petkovic pochodzi z Serbii a kontrakt z WWE podpisał w Kwietniu tego roku.

– SmackDown Fallout:

– 10 najlepszych momentów SmackDown:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556