ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Możliwy powrót podczas WWE Greatest Royal Rumble!

– Zdaniem PWInsider podczas eventu WWE Greatest Royal Rumble dojdzie do powrotu byłego World Heavyweight Championa.

Jak wynika z informacji podanych przez wyżej wspomniany portal, do ringu WWE podczas Greatest Royal Rumble, które odbędzie się 27 kwietnia w Jeddah w Arabii Saudyjskiej, powróci Rey Mysterio. Aktualnie nie wiadomo czy Rey miałby zmierzyć się z kimś w solowym pojedynku czy też weźmie udział w 50-osobowym Royal Rumble matchu.

Warto wspomnieć, że Mysterio był obecny na zapleczu podczas WrestleManii 34, gdzie prawdopodobnie kontynuował rozmowy dotyczące swojego powrotu do WWE. Nie wiadomo czy Mr. 619 podpisał z federacją pełnowymiarowy kontrakt, czy też będzie się pojawiał w WWE od czasu do czasu, jednakże zawodnik ponoć zgodził się wystąpić na Greatest Royal Rumble.

Rey Mysterio zaliczył swój długo oczekiwany powrót do WWE podczas styczniowej gali Royal Rumble 2018. Od tamtego czasu zawodnik rozmawiał z federacją odnośnie kontraktu. Włodarzom WWE ponoć zależało na tym, aby Mysterio występował w pełnym wymiarze czasowym, z kolei Rey chciał występować w federacji raz na jakiś czas, podobnie jak obecnie Chris Jericho.