ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Możliwy pojedynek na TLC, Vince McMahon w podcaście Austina i więcej

3-raw-8
– Według ostatnich plotek na TLC 2014 powinniśmy zobaczyć Ladder Match. W takim pojedynku mieliby zmierzyć się Dolph Ziggler oraz Luke Harper. Nie wiadomo jeszcze czy Luke Harper broniłby swój tytuł mistrzowski.

– Wczoraj po RAW na WWE Network emitowany był podcast Steve’a Austina. Pierwszym gościem specjalnym był prezes WWE Vince McMahon. Oto najważniejsze wypowiedzi McMahona w podcaście:

* Vince stwierdził, że subskrypcje są dobre dla WWE Network a wskaźnik zadowolenia klientów wynosi 96 %. Ma on jeszcze nadzieję, że WWE Network wystartuje w Wielkiej Brytanii w styczniu przyszłego roku.

* Austin i McMahon spierali się o to czym jest rozrywka sportowa oraz czym jest profesjonalny wrestling. McMahon opowiada o tym, co jego ojciec zrobił dla promowania wrestlingu.

* McMahon twierdzi, że na zapleczu zawodnicy nie są tak ambitni jak za czasów świetności Austina, bo każdy boi się niepowodzeń oraz tego, że może zrobić jakikolwiek błąd. Austin wzywa roster, aby ten zrobił krok naprzód. Stone Cold następnie mówi, że Vince nie posiada magicznej różdżki, aby dostać kogoś idealnego. Po czym pyta prezesa WWE czego brakuje dla Cesaro. McMahon odpowiada, że Cesaro jeszcze nie jest do końca gotowy oraz, że brakuje mu charyzmy i tego „czegoś”. Gospodarz programu nie zgodził się z tą opinią, mówiąc, że Cesaro spowolniło połączenie z Heymanem po jego odejściu od Real Americans. Austin dodał jeszcze, że zaczyna lubić szwajcara.

* W trakcie podcastu, Steve Asustin zapytał się gdzie obecnie jest syn Vince’a, Shane McMahon. Vince powiedział, że jego syn pracuje w Japonii gdzie założył swoją własną rodzinę. Dodaje później, że nie chce aby syn i córka pracowali w WWE z konieczności, a sam chciał, aby jego dzieci robiły w życiu to co chcą.

* W podcaście były również słowa o CM Punku. Austin spytał się McMahona, czy chciałby rozmawiać z byłym zawodnikiem WWE. Vince przeprosił Punka za to, że dostał zwolnienie w dzień własnego ślubu, jednak twierdzi, że był to tylko zbieg okoliczności. Vince nie chce wyciągać brudów w telewizji, mimo to ma nadzieję, że kiedyś znów nawiąże współpracę z Punkiem.

– Poniżej najnowsze RAW Fallout:

– Maryse dodała wpis na twitterze odnoszący się do rozpoczynającego się feudu pomiędzy jej mężem, The Mizem a Jimmym Uso oraz Naomi. Bardzo możliwe jest, że Maryse w najbliższym czasie powróci do WWE.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556