ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Możliwe pojedynki na Extreme Rules 2015, Kiedy Lesnar dowiedział się o utracie tytułu? I więcej!

Extreme_Rules_poster
– Jako, że Bad News Barrett zmierzy się z Danielem Bryanem w pojedynku o IC title, to mało prawdopodobny jest pomysł na Fatal 4-Way match pomiędzy Bryanem, BnB, Sheamusem i Zigglerem na Extreme Rules 2015. Ziggler najprawdopodobniej zmierzy się z Sheamusem w singlowym pojedynku. W innym starciu zobaczymy Luke’a Harpera i Deana Ambrose’a, który zapewne powróci na najbliższym RAW.

Kolejnym pojedynkiem, który jest planowany na nadchodzące PPV jest starcie Big Showa z Romanem Reignsem lub walka Big Show & Kane vs. Roman Reigns & Ryback.

Dalej oczekuje się, że pojedynek o U.S title pomiędzy Rusevem i Johnem Ceną będzie posiadał stypulację, jednak stypulację podobno ma także dostać pojedynek o WWE World Heavyweight Championship.

– Jak już wcześniej informowaliśmy na najbliższym RAW odbędzie się Battle Royal w którym udział wezmą divy WWE. Zwyciężczyni zmierzy się na Extreme Rules o tytuł div. Najprawdopodobniej te Battle Royal wygra Naomi, która ma dostać title shota. Jeśli Naomi nie wygra to będzie oznaczało, że plany co do pretendentki zmieniły się.

– Jak donosi The Wrestling Observer Newsletter, Brock Lesnar wiedział o utracie tytułu na rzecz Rollinsa podczas podpisywania nowego kontraktu z WWE. Z kolei Roman Reigns miałby się dowiedzieć o tym, że nie wygra tytułu kilka dni przed samą WM 31. Według poprzednich raportów, Lesnar, Heyman czy też Reigns nie mieli wiedzieć o planie zainkasowania kontraktu na WM przez Rollinsa tuż przed rozpoczęciem samej gali.

Odnośnie niewygrania Reignsa na WrestleManii, wiele talentów z WWE zaczęło bronić Reignsa i było trochę rozgoryczonych faktem, że w głównej mierze fani byli odpowiedzialni za zmianę planów na największej gali roku. Nawet osoby niezwiązane z WWE nadal stają po stronie Romana. Reakcja na porażkę Reignsa na zapleczu WWE była podobna jak w tamtym roku, gdzie Batista podobnie jak Reigns nie zdobył tytułu ze względu na fanów. Odczucia w tym roku były takie, że federacja spędziła rok czasu na przygotowanie Reignsa, a gdy fani zaczęli okazywać niezadowolenie nim, to odebrano mu szansę na tytuł i zmarnowano jedną z największych chwil w jego karierze.

– Poniżej wywiad Byrona Saxtona z pretendentem do tytułu Interkontynentalnego, Bad News Barrettem:

– Na koniec gwiazdy WWE grające w golfa: