ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Możliwa walka Shane McMahona z Brockiem Lesnarem, Duży podwójny turn?

landscape-1456221567-shane-mcmahon

– Na ostatnim epizodzie SmackDown Shane McMahon zaznaczył, że feud z Brockiem Lesnarem nie został skończony. Doprowadziło to do spekulacji na temat walki tej dwójki.

Aktualnym planem jest to, że Shane szuka dla Lesnara kolejnego rywala. Jeśli by to się miało wydarzyć byłoby to w okolicach Royal Rumble. Prawdopodobnie wtedy wróci Bestia.

– Zarząd WWE planuje powrót Romana Reignsa do bycia topową gwiazdą, spowodowane jest to kontuzją Finna Balora, przez którą nie zobaczymy go w akcji przez minimum 4 miesiące.

Federacja planuje również heel turn Romana Reignsa i face turn Setha Rollinsa. Jeśli WWE pójdzie w tym kierunku, coś takiego nastąpi pod koniec roku.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778