ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Możliwa walka na SummerSlam, Czego nie zobaczyliśmy na SmackDown Live i więcej!

– Mike Johnson z PWInsider analizował sytuację Mistrzostw Tag Teamów na RAW. Obecnie spekuluje się, że B-team to tylko przeciwnik na jedno PPV, a ostatecznie mistrzostwa zdobędą Authors of Pain. Ma to mieć miejsce na tegorocznym SummerSlam.

Wygląda na to, że w końcu AoP coś będą mieli. B-team jest tylko chwilowym przeciwnikiem przed starciem Hardy’ego i Wyatta z AoP.

– Na ostatnim SmackDown Live po wielu tygodniach prom Andrade „Cien” Almas odbył walkę, jednakże miała ona miejsce przed show. Były mistrz NXT pokonał Sin Carę.

Po zejściu SmackDown z anteny New Day zmierzyło się z SAnitY. Skończyło się to podwójną dyskwalifikacją.

– WWE na swoim kanale YouTube opublikowało materiał, w którym możecie zobaczyć, że Tye Dillinger rzucił wyzwanie Samoa Joe na następne SmackDown Live. Filmik możecie zobaczyć poniżej:

Na następny odcinek Niebieskiej Tygodniówki zapowiedziano starcie Asuki z Jamesem Ellsworthem w Lumberjack Matchu.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778