ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Możliwa kontuzja gwiazdy NXT! Kiedy kończą się kontrakty AJ Stylesa i Clubu? Oraz więcej!

– Podczas dzisiejszego live eventu NXT w Green Bay w stanie Wisconsin jedna z zawodniczek Żółtego Brandu nabawiła się urazu.

W czasie trwania 6-osobowego Tag Team matchu kobiet, gdzie Dakota Kai, Kairi Sane oraz Candice LeRae mierzyły się z Shayną Baszler, Jessamyn Duke i Mariną Shafir, sędzia przerwał walkę i wskazał „X”, gdyż jedna z zawodniczek wymagała pomocy ze sztabu trenerskiego. Okazuje się, że w trakcie pojedynku ucierpiała Dakota Kai, która doznała kontuzji kolana. Aktualnie WWE nie podało żadnej informacji odnośnie urazu Nowozelandki. Według relacji fanów, zawodniczka udała się na zaplecze z pomocą trenerów i dodatkowo kuśtykała. Sam pojedynek został kontynuowany na normalnych zasadach Tag Teamowych. Mamy nadzieję, że niebawem pojawią się nowe informacje, które będziemy mogli Wam podać.

– Jak donosi PWInsider kontrakty WWE z AJ Stylesem, Lukiem Gallowsem i Karlem Andersonem nie kończą się na początku przyszłego roku tak jak spekulowano. Umowa federacji Vince’a McMahona z The Phenomenal One kończy się w kwietniu przyszłego roku, natomiast The Club mogłoby się rozstać z WWE dopiero we wrześniu 2019 roku. Dużo mówi się obecnie o tym, że AJ jest w trakcie odnowienia swojego kontraktu z WWE. Natomiast, jeżeli chodzi o The Club, to podobno NJPW jest zainteresowane powrotem obydwu zawodników. New Japan Pro Wrestling dodatkowo chciałoby z powrotem mieć w swoich szeregach obecnego mistrza U.S, Shinsuke Nakamure. Według plotek z października Gallows miał być zainteresowany powrotem do Japonii, z kolei Anderson oraz Nakamura chcą pozostać w Stanach Zjednoczonych.

– Na koniec TLC match z 2014 roku, gdzie Dean Ambrose zmierzył się z Brayem Wyattem:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556