ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Możliwa data debiutu CM Punka w UFC, Zapowiedź „RAW Reunion”, Termin wskazania miejsca WM32.

cm_punk_wwe_champion
– CM Punk udzielił ostatnio wywiadu w telewizji ESPN. W głównej mierze były mistrz WWE omawiał swoją decyzję co do dołączenia do UFC. Podczas wywiadu Brooks oznajmił, że chciałby, aby nie traktować kariery MMA jako jednego z podpunktów listy rzeczy, które chciałby zrobić w życiu. Dodał, że tę karierę będzie traktował jako pracę, której będzie się poświęcał. CM Punk powiedział również, że ma przedstawiony wstępny harmonogram w UFC a jego debiut w oktagonie jest możliwy jesienią 2015 roku.

– WWE zapowiedziało na 19 Stycznia 2015 roku RAW Reunion. Na gali zapowiedziani są Shawn Michaels, Scott Hall, Kevin Nash oraz Hulk Hogan. Walką wieczoru ma być Lumberjack match: Seth Rollins vs John Cena, gdzie w okolicy ringu mają stać osoby, które wystąpią w Royal Rumble matchu. To RAW będzie ostatnią czerwoną tygodniówką przed styczniowym PPV Royal Rumble 2015. Gala odbędzie się w Dallas w stanie Teksas.

– World Wrestling Entertainment planuje w okolicach 19 Stycznia 2015 roku ogłosić miejsce, gdzie odbędzie się WrestleMania 32 . Według plotek WM 32 ma odbyć się na Cowboys Stadium w Arlington w stanie Teksas.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556