ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Money in the Bank 2020 – WYNIKI, AKTUALIZACJA NA ŻYWO

Kickoff – 0:00 – 1:00

– W panelu obecni są Scott Stanford i Peter Rosenberg. Panowie omawiją po kolei wszystkie walki, które dziś zobaczymy. W trakcie panelu zostaną wstawione też wstawki z ekpią WWE Backstage, którą tym razem reprezentują Renne Young, Booker T i JBL.

– Przypomniane zostały zasady tegorocznych Money in the Bank Ladder Matchy. Obie walki rozpoczną się w tym samym momencie lobby kwatery WWE, a walizki będą czekać na zawodników na dachu.

– W trakcie show będą wyświetlane najlepsze momenty związane z Money in the Bank:

10. AJ Styles wykonuje Ushigorushi przez drabinę na Kevinie Owensie – Money in the Bank 2017
9. Ember Moon wykonuje Springboard Crossbody na Sashy Banks, po czym panie lądują na drabinie – Money in the Bank 2018
8. Randy Orton wykorzystuje walizkę na Danielu Bryanie i zostaje ponownie WWE Championem – SummerSlam 2013

1. Normal Match
Jeff Hardy vs. Cesaro

Zwycięzca: Jeff Hardy

– Kolejne najlepsze momenty związane z Money in the Bank

7. Brock Lesnar wygrywa walizkę Money in the Bank – Money in the Bank 2019
6. Shelton Benjamin wykonuje Tope Con Hilo przy pomocy drabiny na pozostałych uczestników Money in the Bank Ladder Matchu – WrestleMania 22
5. Bayley wykorzystuje zdobytą tego samego dnia walizkę Money in the Bank, pokonuje Charlotte i zostaje nową SmackDown Women’s Champion – Money in the Bank 2019
4. Andrade wykonuje Sunset Flip Powerbomb ze szczytu drabiny na Finnie Balorze na drugą drabinę, która jest ustawiono poziomo między jednym ze szczebli, a trzecią liną – Money in the Bank 2019
3. Edge wykorzystuje walizkę i zdobywa WWE Championship, pokonując Johna Cenę – New Year’s Revolution 2006
2. Jeff Hardy wykonuje Leg Drop ze szczytu drabiny na Edge’u leżącym drugiej drabinie – WrestleMania 23
1. Seth Rollins wykorzystuje walizkę podczas WrestleManii i zostaje nowym WWE World Heavyweight Championem – WrestleMania 31

Główna gala 1:00 – 4:00

– Za sterami komentatorskimi ze strony SmackDown Michael Cole i Corey Graves.

1. SmackDown Tag Team Championship Fatal 4 Way Tag Team Match
The New Day (C) (Kofi Kingston & Big E) vs. Lucha House Party (Lince Dorado & Gran Metalik) vs. The Miz & John Morrison vs. The Forgotten Sons (Steve Cutler & Wesley Blake) (/w. Jaxson Ryker)

Zwycięzcy i nadal mistrzowie SmackDown Tag Team: The New Day

– Na zapleczu Charly Caruso przeprowadziła wywiad z WWE Championem Drew McIntyrem. Drew złożył życzenia wszystkim mamom z okazji Dnia Matki (ten przypada w Stanach Zjednoczonych dzisiaj). Szanuje Setha Rollinsa, jest on bardzo dobrym wrestlerem, ale ma jedną wadę. Za dużo gada. On jednak rozwiązuje problemy. Za pomocą Claymore złamie mu szczękę.

– Za komentarz ze striny RAW odpowiadają Tom Phillips, Byron Saxton i Samoa Joe.

– R-Truth wykonał swój performance tym razem do pustej areny. Jego przeciwnikiem miał być MVP. Ten miał zakończyć swój entrance słynnym Ball In, ale na swojej drodze spotkał Trutha. Truth postanowił wytłumaczyć zasady gry w kosza, co nie przypadło do gustu Montelowi. Nie spodobało się to jeszcze jednej osobie. Był nią Bobby Lashley. Ten powiedział, że MVP ma wolne, a on zajmie się R-Truthem.

2. Normal Match
R-Truth vs. Bobby Lashley

Zwycięzca: Bobby Lashley

– Proszę państwa czas na orędzie króla. King Corbin przypomniał nam, że pokonał Drew Gulaka, zniszczył Daniela Bryana, a na ostatnim SmackDown poprowadził swój zespół do zwycięstwa, po czym wspiął się na drabinę i zdjął walizkę. To jednak nic nie znaczy, ponieważ najważniejsze przed nami. Wejdzie na szczyt kwatery głównej WWE, zdejmie walizkę i zostanie po raz drugi Mr. Money in the Bank

– Kayla Braxton zapytała Sashę i Bayley o sytuację z ostatniego SmackDown, kiedy to panie przegrały w tag team matchu z Taminą i Lacey Evans. Bayley odpowiedziała, że Kayla jest tylko zazdrosna, tak jak wszyscy inni, ponieważ zazdroszczą im ich przyjaźni, której nic nie jest w stanie zniszczyć.

3. SmackDown Women’s Championship
Bayley (C) (/w. Sasha Banks) vs. Tamina

Zwyciężczyni i nadal SmackDown Women’s Champion: Bayley

4. Universal Championship Match
Braun Strowman (C) vs. Bray Wyatt

W końcówce Bray wypchnął kopniakiem Strowmana z ringu, a gdy ten stanął z powrotem na apronie, to miał na sobie maskę czarnej owcy, zdarł z siebie koszulkę i wydawało się, że dołączy do Wyatta, ale oczywiście była to „podpucha”, ponieważ Strowman zdjął maskę, zdepnął ją i wykonał Running Powerslam, dzięki czemu obronił tytuł.

Zwycięzca i nadal Universal Champion: Braun Strowman

– Kolejne promo hakera. Tym razem pokazane zostało to, że ten ma podgląd na każdą gwiazdę WWE.

5. WWE Championship Match
Drew McIntyre (C) vs. Seth Rollins

Zwycięzca i nadal WWE Champion: Drew McIntyre

– Po walce Drew docenił swojego przeciwnika i uścisnął mu rękę

– Z góry przepraszam jeżeli coś pominę, ale pojedynki są na tyle chaotyczne, że nie da się ich ująć w całości

6. Women’s Money in the Bank Ladder Match
Lacey Evans vs. Nia Jax vs. Carmella vs. Shayna Baszler vs. Dana Brooke vs. Asuka

U pań zaczęło się z grubej rury, ponieważ Asuka nie wyszła na parter jak pozostałe uczestniczki, tylko postanowiła ustawić się na następnym piętrze i na nie skoczyć, po czym weszła do windy i zaczęła jazdę w górę. Carmella, Shayna, Nia i Dana znalazły się w jakimś pokoju i tam walczyły ze sobą. Dana chciała wykorzystać fakt, że wszystkie panie leżą i zdjęła walizkę myśląc, że wygrała, ale oświeciła ją Stephanie McMahon mówiąc, że prawdziwa walizka znajduje się na dachu. Panie podobnie jak panowie przenieśli się do jadalni, gdzie znajdował się Paul Heyman. Rozpoczęła się między płciowa walka na jedzenie, z której najlepiej wyszli Otis i Nia Jax. Panie jako pierwsze znalazły się na dachu. Dokładniej były to Nia Jax, Lacey Evans i Asuka. Każda z nich miała szansę na zwycięstwo. W końcówce Asuka zepchnęła Lacey na Nię i gdy wydawało się, że była sama to nagle pojawił się Corbin, który chciał ściągnąć swoją walizkę. Asuka go jednak zepchnęła i zdjęła swój kontrakt.

Zwyciężczyni i Ms. Money in the Bank 2020: Asuka

7. Men’s Money in the Bank Ladder Match
AJ Styles vs. Otis vs. Aleister Black vs. King Corbin vs. Rey Mysterio vs. Daniel Bryan

Panowie rozpoczęli swoją walkę w siłowni o trzech starć jeden na jeden. Dalej zaczęła się wspinaczka w górę. W momencie kiedy Rey mijał toaletę spotkał wychodzącego z niej Brother Love’a. Panowie również wsiedli do windy i rozpoczęli brawl. Aleister zwietrzył okazję widząc, że Otis i Bryan są zajęci Corbinem i ruszył ku górze. AJ szukał Mysterio i chciał się na nim zemścić za to, że ten nie zdjął z niego sztangi, gdy został nią przygnieciony w siłowni. Nagle trafił, jednak na pokój ze znajomą muzyką i trumnami. AJ’owi przypomniał się Boneyard Match i kiedy chciał już wyjść z tego pokoju, to Aleister Black kopnął go wprost do niego i zamknął drzwi. Otis po zostaniu ostatnim na nogach w bitwie na jedzenie znalazły się w stołówce, gdzie spotkał Johna Laurnaitisa, jednak nie przekonał się co do słów People Power i Big Johnny oberwał ciastem. Wyścig trwa i kamera pokazała nam teraz bijących się Daniel Bryana i AJ Stylesa. Panowie zapędzili się na tyle, że weszli gabinetu Vince’a. Ten zdziwiony zapytał co to ma być. Panowie przeprosili, poprawili wszystko w gabinecie i wyszli. Po wyjściu znów zaczęli się bić, a dołączył do nich jeszcze King Corbin. Po Corbinie na dachu zameldował się Otis, jednak masa zrobiła swoje i Otis połamał szczebelki. W starciu z Corbinem okazał się jednak lepszy i wykonał mu Catapillar. Kolejni na szczycie byli Rey i Aleister. Panowie załatwili Corbina i Otisa i rozpoczęli wyścig. Nie wiele to dało, bowiem pojawił się Stylesa, który zepchnął obu wrestlerów z drabiny. Swoje trzy grosze dorzucił Corbin, który zrzucił z dachu Mysteria i Blacka. Pozostało zatem czterech w walce, a po brawlu nawet dwóch, ponieważ King Corbin i AJ Styles załatwili swoich przeciwników. Rozpoczęła się ostateczna walka, którą przerwał … Elias, który nawet nie brał udziału w pojedynku. Gitarzysta zaatakował Corbina za pomocą gitary i ten spadł z drabiny, jednocześnie odpinając walizkę, ta wyślizgnęła się mu z rąk, jednocześnie wyślizgnęła się z rąk AJ’owi i dostała się w ręce Otisa, który został ogłoszony zwycięzcą!

Zwycięzca i Mr. Money in the Bank 2020: Otis

– Tym oto akcentem kończymy Money in the Bank. Kolejną galą będzie Backlash, które odbędzie się 14 czerwca.