ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Money in the Bank 2018 dla RAW i SmackDown Live? Zmiana planów dotyczących Brocka Lesnara na Royal Rumble

– PWInsider donosi, że następna gala Money in the Bank będzie łączonym PPV, więc będą podczas niej występować gwiazdy RAW i SmackDown Live. Oto lista PPV na rok 2018 (nie są to oficjalne daty i nazwy, a przynależność brandowa może się zmienić):

 1. Royal Rumble – 28 stycznia
 2. Elimination Chamber (RAW) – 25  lutego
 3. Fastlane (SmackDown) – 11 marca
 4. WrestleMania 34 – 8 kwietnia
 5.  Backlash (RAW) – 6 maja
 6. Payback (SmackDown) – 27 maja
 7. Money in the Bank – 17 czerwca
 8. Battleground (RAW) – 15 lipca
 9. SummerSlam – 19 sierpnia
 10. Extreme Rules (RAW) – 16 września
 11. Hell in a Cell (SmackDown) – 30 września
 12. TLC (RAW) – 21 października
 13. Survivor Series – 18 listopada
 14. Clash of Champions (SmackDown) – 16 grudnia

– Finn Balor miał się zmierzyć z Brockiem Lesnarem podczas Royal Rumble 2018, jednakże Vince McMahon zmienił zdanie. Prezes WWE uważa, że Finn Balor nie jest wiarygodnym przeciwnikiem dla Lesnara i stracił wiarę w niego jako topową gwiazdę.

Najbardziej sensowną opcją według Dave’a Meltzera byłoby drugie starcie Brauna Strowmana z Lesnarem, lecz oficjele nie chcieliby, żeby Strowman stracił na tej walce ani zdobył Universal Championship, ponieważ cały rok budują walkę Lesnar vs Reigns.

Aktualnie nie wiadomo z kim zmierzy się Bestia, lecz niedługo powinniśmy się tego dowiedzieć. Dave Meltzer dodał, że Vince McMahon nie chce, aby ktokolwiek odkopywał po F5 do WrestleManii.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778