ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 31.10.16 – Wyniki


monday-night-raw-logo-2016

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się w Hartford:

Raw Pre-Show 00:30 – 01:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia z Hell in a Cell, a także przybliżono nam aktualne rywalizacje.

Monday Night Raw 01:00 – 04:00

– Goldberg wyszedł do ringu i chciał rozmawiać na temat Brocka Lesnara, nagle na stage’u pojawił się Paul Heyman. Nie podobało mu się, że widownia chantuje „Goldberg”. Paul powiedział kilka słów w stronę Billa i stwierdził, że Brock nie chce czekać do 20 listopada i woli zawalczyć dzisiaj. Nagle na arenie zabrzmiał theme song Lesnara, lecz to był tylko żart ze strony Paula. Goldberg zdenerwował się i zbliżał się do Heymana, gdy nagle do ringu wyszedł Rusev. Były mistrz Stanów Zjednoczonych mówił, że Bill nie ma już tego czegoś i stwierdził, że boi się wyrazić swojego zdania przy Brocku. Rusev uderzył Goldberga, a ten wykonał na nim Jackhammera. Następnie Heyman zainkasował Speara, a Bill udał się na zaplecze.

– Luke Gallows i Karl Anderson wyszli do ringu. Zaraz po nich pojawili się Enzo Amore i Big Cass, którzy byli przebrani za Buzza i Woody’ego. Po wygłoszeniu krótkiego proma zawodnicy przeszli do walki.

1. Trick or Street Fight Match

Luke Gallows (w/ Karl Anderson) vs. Enzo Amore (w/ Big Cass)

Karl chciał interweniować w walce, lecz dostał w głowę ciastem z dyni, a potem poleciał w stół. Następnie Enzo wykonał DDT na Gallowsie, który miał dynię na głowie i zgarnął pin.

enzoamorelukegallowsraw

Zwycięzca: Enzo Amore

– Kendrick wyszedł i powiedział, że mili ludzie zawsze będą mieli gorzej w życiu. Stwierdził, że namieszał Perkinsowi w głowie i ułatwił sobie walkę o pas.

2. WWE Cruiserweight Championship Match

TJ Perkins vs. The Brian Kendrick (c)

Walka bardzo szybko się zakończyła, ponieważ Kendrick nie chciał wrócić do ringu i został wyliczony.

tjperkinskendrickrematch

Zwycięzca: TJ Perkins

– Po walce TJ zaatakował Briana i założył na jego nogi dźwignię.

– Braun Strowman spotkał na zapleczu Micka Foleya i prosił o porządnych przeciwników. Chciał dołączyć do drużyny Raw, która walczyć będzie z Teamem SmackDown w 5 on 5 Elimination Matchu na Survivor Series. Foley stwierdził, że nie może dodać go od tak do drużyny, lecz jeśli wygra dzisiejszy Battle Royal to jego życzenie zostanie spełnione.

– Po przerwie na reklamy Mick Foley znalazł się w ringu. Wypowiadał się na temat wczorajszej gali Hell in a Cell, nie podobało mu się to co zrobił Chris Jericho. Nagle usłyszeliśmy theme song Kevina Owensa, mistrz Universal wyszedł do ringu razem z Y2J’em. Owens mówił o tym dlaczego Mick nie jest zadowolony i próbował go poniżyć. Po krótkiej dyskusji Foley powiedział, że potrzebuje Kevina i Chrisa w drużynie Raw. Dodał jednak, że musi mieć również kogoś, komu może zaufać. Chodziło mu o aktualnego mistrza Stanów Zjednoczonych – Romana Reignsa. Roman podziękował Mickowi i następnie żartował sobie z Owensa i Jericho. Chris stwierdził, że byłby lepszym mistrzem Stanów Zjednoczonych i jakby chciał, to pokonałby Romana w tej chwili. Mick oficjalnie ustanowił to starcie, zawodnicy zawalczyli ze sobą w późniejszej części show.

3. Battle Royal

Zwycięzca dołączy do drużyny RAW na Survivor Series.

Ostatnią trójką w ringu byli Sami Zayn, Braun Strowman i Neville. Po eliminacji Nevilla Zayn próbował walczyć ze Stromanem, lecz na sam koniec został przez niego wyrzucony.

braunstrowmansamizaynbr

Zwycięzca: Braun Strowman

– Członkowie grupy The New Day pojawili się na ekranie. Big E był przebrany za Kame Mustafe, Xavier za Papa Shango, a Kofi za Godfathera. Na samym początku mistrzowie oddali hołd kolejnemu zepsutemu puzonowi. Następnie rozmawiali o gali Survivor Series i poinformowali nas, że będą kapitanami drużyny tag teamów Raw. Wypowiedzieli się na temat drużyn ze SmackDown i na koniec stwierdzili, że i tak wyjdą zwycięsko z tego starcia.

4. 6-Man Tag Team Match

Lince Dorado, Rich Swann i Cedric Alexander vs. Tony Nese, Ariya Daivari i Drew Gulak

6mancruiserweightmatch

Zwycięzcy: Lince Dorado, Rich Swann i Cedric Alexander

– Charlotte wyszła do ringu i od razu wypowiadała się na temat wczorajszej walki z Sashą Banks w Hell in a Cell Matchu. Zawodniczka ogłosiła następnie, że będzie kapitanem drużyny kobiet brandu Raw na Survivor Series. Następnie ostrzegła zawodniczki ze SmackDown i zaprosiła do siebie Bayley, która według niej może nie podołać zadaniu i być słabym ogniwem w jej drużynie. Po wyjściu Bayley pogratulowała Charlotte wczorajszej walki. Zawodniczka niezbyt przejęła się tymi słowami i powiedziała, że Bayley nigdy nie będzie mistrzynią kobiet. Po krótkiej rozmowie Charlotte ogłosiła przeciwniczkę dla Bayley, okazała się nią być Nia Jax.

5. Normal Match

Bayley vs. Nia Jax

Nia zakończyła tę walkę po wykonaniu na Bayley Samoan Dropa.

niajaxbayleyrawhalloween

Zwyciężczyni: Nia Jax

6. Tag Team Match

Sheamus i Cesaro vs. The Shining Stars

Na koniec Shamus zapiął dźwignię na Epico, a Primo próbował pomóc swojemu partnerowi. Cesaro był jednak czujny i pozbył się Primo z ringu, a Sheamus poddał swojego przeciwnika.

sheamuscesarowinagain

Zwycięzcy: Sheamus i Cesaro

– Chris Jericho rozmawiał na zapleczu z Kevinem Owensem. Y2J stwierdził, że odbierze pas Stanów Zjednoczonych i zamieni go na pas Kanady.

7. WWE United States Championship Match

Chris Jericho (w/ Kevin Owens) vs. Roman Reigns

Roman wykonał już Superman Puncha i Speara, lecz w tym momencie do ringu wbiegł Kevin Owens i doprowadził do dyskwalifikacji.

Zwycięzca: przez DQ, Roman Reigns

– Po walce pojawił się Seth Rollins, który zaatakował Kevina i Chrisa. Po obiciu swoich przeciwników i przegonieniu ich, Seth patrzył się na Romana Reignsa i tym widokiem zakończyło się Raw.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778