ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 30.11.15 – Wyniki

WWE-Raw-2014-720p-new-logo1

Poniżej znajdziecie wyniki wczorajszego Monday Night Raw:

– Galę otworzyli The New Day. Mówili o celebracji, a po chwili zaprosili do siebie Sheamusa. On zaś podziękował dyrekcji za naukę wykorzystywania okazji. Podziękował także Romanowi, bez którego to wszystko nie mogło być możliwe. Panowie żartowali sobie z Romana. Mistrz WWE WHC został w ringu i celebrował, ale przerwał mu Roman, który wykonał na nim Superman Puncha i zabrał pas mistrzowski.

– Po reklamie Roman Reigns i The Usos żartowali sobie na zapleczu. Zjawił się Triple H oraz Stephanie, którzy kazali oddać pas. Roman żartował z Huntera i oddał Stephanie pas. Później Roman ma zawalczyć z Sheamusem o ten pas, lecz musi wygrać w mniej niż 5 minut i 15 sekund.

1. Normal Match

Dolph Ziggler vs. Tyler Breeze (w/ Summer)

Zwycięzca: Dolph Ziggler

– Rusev wziął udział w Miz TV. Na początku zawodnik rozmawiał z The Mizem. Wspominał, że ciężko było mu siedzieć w domu podczas turnieju o pas WWE WHC, ale Lana była przy nim. Fani zaczęli chantować „We want Lana”,  lecz Rusev powiedział, że Lana należy tylko do niego. Wybranka Ruseva została zaproszona do ringu. Miz wspominał o tym, że Rusev próbował zrobić z Summer Lanę v2, ale Lana odpowiedziała, że walczą mocno, ale kochają się jeszcze mocniej. Rozmawiali jeszcze chwile na ten temat, a potem para zaczęła się całować. Przeszkodził im Ryback.

2. Normal Match

Rusev (w/ Lana) vs. Ryback

Walka nie trwałą długo. Zakończyła się po tym, gdy Ryback rzucił Ruseva na schody, a ucierpiała przy tym Lana. Ruseve nie wrócił do ringu, a sędzia go wyliczył.

Zwycięzca: przez wyliczenie Ryback

– W ringu pojawili się The Dudley Boyz, którzy byli otoczeni stołami. Mówili o rodzinę Wyattów, którzy ostatnio ich pokonywali i atakowali. Bubba powiedział, że nie dokończyli swojej roboty. Pokazał stoły z imionami członków Wyatt Family i powiedział, że czekają na nich. Oni odpowiedzieli na zaproszenie. Oczywiści przed ringiem pojawił się Bray Wyatt oraz członkowie jego stajni. Bubba stwierdził, że się ich nie boją, ponieważ także mają swoją rodzinę. Pojawił się Tommy Dreamer i wszedł do ringu z koszem i kendo stickiem. Panowie przegonili Wyatt Family poprzez krótki brawl, którzy szybko wygrali. The Authority ustanowiło walkę tag teamową.

3. 6-Man Tag Team Match

The Dudley Boyz & Tommy Dreamer vs. The Wyatt Family

Rodzina Wyattów z początku obijała Dreamera. Panowie po pewnym czasie zaczęli się bić w ringu i sędzia zakończył walkę. Wybuchnął kolejny brawl. Harper i Rowan wyciągnęli stół, w którego ostatecznie poleciał Bray Wyatt.

Zwycięzcy: brak

4. Normal Match

Goldust vs. Alberto Del Rio (c) (w/ Zeb Colter)

Zeb Colter i Del Rio wygłaszał wygłaszali promo, ale Goldust najwyraźniej nie miał ochoty tego słuchać i od razu zaatakował Alberta. Walka skończyła się po tym, gdy Del Rio skoczył na Goldusta z narożnika.

Zwycięzca: Alberto Del Rio

– Po walce Alberto zaatakował Goldusta i zapiął na nim dźwignię. Na pomoc przyszedł mu Jack Swagger i przegonił przeciwnika. Na koniec razem z publicznością powiedział „We the People!”.

– Segment z Charlotte i Becky na zapleczu. Becky pyta się mistrzynię Div o walkę dla zabawy jak za czasów NXT. Panie wspominają o Ricu Flairze, a ten po chwili przychodzi do Charlotte

5. Tag Team Match No. 1 Contenders Match

The Lucha Dragons vs. The Usos

Przy stole komentatorskim siedzieli mistrzowie Tag Team. Big E śmiesznie komentował walkę. Walka nie trwała zbyt długo, ponieważ interweniowali w niej The New Day.

Zwycięzcy: brak, dyskwalifikacja po ataku The New Day

– Segment z The Lucha Dragons, The Usos i Stephanie na zapleczu. Stephanie stwierdziła, że jeżeli Roman wygra dzisiaj w ciągu 5 minut to obie drużyny zawalczą o pasy Tag Team na TLC.

6. Normal Match

Brie Bella (w/ Alicia Fox) vs. Sasha Banks (w/ Naomi & Tamina Snuka)

Brie wykonała dropkick z narożnika a potem wzięła się signature od Daniela Bryana. Po chwili Naomi oraz Tamina z dwóch stron przeszkodziły w walce, a Sasha dzięki pomocy poddała Brie.

Zwyciężczyni: Sasha Banks

7. WWE World Heavyweight Championship Match (Roman musi wygrać w ciągu 5 minut i 15 sekund)

Roman Reigns vs. Sheamus (c)

Dość szybka walka z kilkoma fajnym spotami, która zakończyła się przez dyskwalifikacje. Roman przygotowywał się w ostatniej minucie do kończenia walki, ale wyciągnął i uderzył go Rusev. Z ringu Sheamusa wyciągnęli King Barret oraz Alberto Del Rio.

Zwycięzca: przez DQ, Roman Reigns

– Po walce Sheamus powiedział, że Reigns będzie musiał poczekać na walkę do TLC. Potem przedstawił wszystkich, którzy pomogli mu w dzisiejszej walce. Przedstawił siebie i ich jako League of Nations. Do ringu wbiegli The Usos oraz Dean Ambrose. Na koniec Reignsowi udało się jeszcze uderzyć Sheamusa.

8. Normal Match

Charlotte (c) (w/ Ric Flair) vs. Becky Lynch

Z początku do stołu komentatorskiego wyszła Paige.

Panie wykręciły całkiem dobrą walkę. Charlotte udawała pod koniec walki, że doznała pewnej kontuzji po tym, gdy odbiła się od lin. Becky nie atakowała jej. Po tym jak się obróciła została zaatakowana i Charlotte zgarnęła pin na Becky. Pomógł jej trochę Ric Flair. Lynch była bardzo zaskoczona tym co zrobiła mistrzyni Div.

Zwyciężczyni: Charlotte

– Segment z Becky oraz Charlotte, które rozmawiały o tym co zdarzyło się pod koniec walki. Panie wyjaśniły sobie wszystko, lecz Lynch nadal była zaskoczona tym wydarzeniem. Podeszła do niej Paige, które stwierdziła, że przynajmniej ich przyjaźń po tej walce nie ucierpiała.

– Krótki i śmieszny filmik z Adamem Rosem.

– Promo Stardusta. Zawodnik wspomniał o The Ascension, ale pojawił się Titus. Rzucił go prezentem i życzył wszystkim wesołych świąt.

9. Main Event: 8-Man Tag Team Match(Później 7 on 4 Handicap Match)

Przed walką na stage wyszli The New Day, którzy mieli ogłoszenie. Powiedzieli, że dyrekcja pozwoliła im dołączyć do walki, która zamieniła się na 7 on 4 Handicap Match.

The Usos & Dean Ambrose & Roman Reigns vs. Sheamus (c) & Rusev & Alberto Del Rio & King Barrett & The New Day

Przez długi czas The Usos byli obijani. Jimmy Uso został zaprowadzony na zaplecze po tym gdy doznał kontuzji. Romanowi udało się wejść do ringu i zaczął czyścić ring. Po chwili został jednak skopany poza ringiem. Po chwili zawodnicy zaczęli obijać go w ringu. Romanowi udało się wyrzucić Alberta i wtedy do ringu wszedł Dean Ambrose. Ten wszedł na na rożnik i skoczył na wszystkich zawodników poza ringiem. Zawodnicy wymieniali się finisherami, a pochwili Sheamus wykonał Brouge Kick na Deanie i zgarnął pin dla swojej drużyny. Po walce Roman i Dean byli ponownie obijani. Gala zakończyła się celebracją heelów w ringu.

Zwycięzcy: Sheamus & Rusev & Alberto Del Rio & King Barrett & The New Day

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552