ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 29.08.16 – Wyniki

monday-night-raw-logo-2016

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się w Houston:

Raw Pre-Show 01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera, Litę i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia z ostatniego Raw, a także przybliżono nam aktualnie rywalizacje.

Monday Night Raw 02:00 – 05:00

– Zaraz po czołówce w ringu mogliśmy zobaczyć pas Universal, a zaraz przy nim siedziała czwórka zawodników, którzy będą o niego dzisiaj walczyć. Corey Graves przywitał publikę, ale Seth przerwał mu i powiedział, że wszyscy przyszli tylko do niego. Zaraz po nim również Kevin Owens i Big Cass powiedzieli kilka zdań na temat swoich przeciwników i dzisiejszej walki. Później Corey Graves zapytał Romana o jego zdanie, a ten wstał i zaatakował Kevina Owensa. Później bił się jeszcze z Cassem i Rollinsem, lecz oni również zostali wyrzuceniu z ringu. Na sam koniec Roman stanął przed pasem Universal i dał nam znać, że chce go dzisiaj zdobyć.

universalchampionshipsuperstars

– Przed pierwszą walką pokazano wcześniej nagrany wywiad z Chrisem Jericho, który wypowiedział się na temat Nevilla i ich dzisiejszej walki.

1. Normal Match

Neville vs. Chris Jericho

Neville wykonywał już Red Arrow, lecz Jericho uniknął tego ataku. Później założył na swoim przeciwniku Walls of Jericho i poddał go.

nevillejericho

Zwycięzca: Chris Jericho

– Bayley chodziła po zapleczu, gdy nagle spotkała mistrzów Tag Team The New Day. Zawodniczka rozmawiała z nimi przez chwilę, gdy nagle podeszła do nich Dana Brooke. Zawodniczka chwaliła aktualną mistrzynię Kobiet, lecz po chwili dostała kilka mocnych odpowiedzi od Bayley oraz The New Day i odeszła od nich.

2. Normal Match

Hyan vs. Nia Jax

Nia ponownie zniszczyła swoją przeciwniczkę w bardzo krótkim matchu.

niajaxjobberka

Zwyciężczyni: Nia Jax

– Luke Gallows i Karl Anderson pojawili się na ekranie, lecz tym razem już nie jako lekarze. Mówili o tym, że The New Day tak samo jak The Dudley Boyz powinni przejść na emeryturę. Na sam koniec pojawiła się także Dana Brooke. Cała trójka zawalczy dzisiaj w Mixed Tag Team Matchu przeciwko Bayley oraz The New Day.

3. Normal Match

Jinder Mahal vs. Sami Zayn

Zayn po kilku minutach sprowadził swojego przeciwnika do narożnika, a później zainkasował Helluva Kicka i zgarnął pin.

samizaynjindermahal

Zwycięzca: Sami Zayn

4. Mixed 6-Man Tag Team Match

The New Day i Bayley vs. The Club i Dana Brooke

Big E i Kofi Kingston bili się z Karlem i Lukiem poza ringiem. Wtedy Dana przerollowała rozkojarzoną Bayley, lecz ona odkopała i zainkasowała na Brooke Bayley to Belly, to dało jej zwycięstwo.

thenewdaybayleytheclubdanabrooke

Zwycięzcy: The New Day i Bayley

– Tom Phillips przeprowadził wywiad z Cesaro, który wypowiadał się na temat swojej dzisiejszej walki z Sheamusem.

– Po wyjściu Sheamusa do ringu Byron Saxton przeprowadził z nim wywiad. Zawodnik stwierdził, że jest lepszy od Cesaro.

5. Normal Match

Jest to druga z siedmiu walk, które zawodnicy ze sobą stoczą.

Sheamus vs. Cesaro

Cesaro biegł w stronę Sheamusa, lecz ten przerzucił go nad sobą i Swiss Superman uderzył plecami w jeden z narożników. Sheamus wrzucił swojego przeciwnika do ringu, założył na nim dźwignię i poddał go.

sheamuscezarodwa

Zwycięzca: Sheamus

– WWE przedstawiło filmik upamiętniający Śp. Mr. Fuji’ego.

6. Normal Match

Americo vs. Braun Strowman

Braun zesquashował swojego kolejnego przeciwnika, walka trwała niecałą minutę.

strowmanwinsmask

Zwycięzca: Braun Strowman

– Stephanie wyszła do ringu i mówiła o tym, że Lesnar musi ponieść konsekwencje za atak na jej brata. Heyman przeszkodził Stephanie i powoli zmierzał do ringu. Chwilę później wyciągnął 500 dolarów i rzucał po jednym w stronę Stephanie, lecz ona strąciła pieniądze z ręki Heymana i kontynuowała rozmowę o ataku i karze. Paul poprosił ją, aby zaakceptowała 500 dolarów i przeprosiny. Stephanie była zdenerwowana, ale zrobiła to i udała się na zaplecze.

7. Normal Match

Titus O’Neil vs. Darren Young (w/ Bob Backlund)

darrentitusagain

Zwycięzca: Darren Young

– Titus zaatakował po walce Darrena oraz Boba.

– Mick Foley rozmawiał ze Stephanie i mówił, że powinien być przy niej gdy negocjowała z Heymanem. Po chwili pojawił się Seth Rollins, któremu dyrekcja Raw życzyła powodzenia w dzisiejszej walce o pas Universal.

– Big Cass wychodził do ringu jako ostatni. Jeszcze przed walką wygłosił krótkie promo, w którym stwierdził, że zaskoczy dzisiaj cały świat i zostanie nowym Universal Championem.

8. Universal Championship Fatal 4-Way Elimination Match

Roman Reigns vs. Kevin Owens vs. Seth Rollins vs. Big Cass

Na samym początku Big Cass został wyeliminowany przez Kevina Owensa. W późniejszej części walki stało się coś bardzo niespodziewanego, ponieważ nagle przy ringu pojawił się Triple H. Hunter wykonał na Reignsie Pedigree, wtedy Seth przypiął Romana i wyeliminował go. Następne Pedigree miało wylądować na Owensie, lecz Triple H nagle obrócił się i wykonał swojego finishera na Rollinsie. Kevin Owens spinował ostatniego przeciwnika i został nowym mistrzem Universal.

rollinsmaineventuniversal

Zwycięzca: Kevin Owens.

Komentarze

  1. kewin owens wygrał bo HHH wleciał i zaatakował romana reigns i nie spodziewanie setha rollinsa i pomógł owensowi wygać , odwrócił się od step i foleya czyli na raw będzie step i folley face vs hunter hell a na CoC rollins vs HHH a roman vs owens albo cos takiego, masakra HHH powrócił tak niezapowiedziane WWE ma u mnie za to wielki plus bo lubia często powiedzieć wcześniej o powrotach i takich emocji nie ma

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552