ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 29.02.16 – Wyniki

wwe-monday-night-raw1

Oto wyniki Monday Night Raw, które odbyło się wczoraj w Nashville:

Galę otworzył Triple H. Mówił, że każdy w swoim życiu spotkał odpowiednika dyrekcji, osobę, której się boi. Mówił o tym, że Roman powinien posłuchać się swojego strachu i znać swoje miejsce, lecz tego nie zrobił. Wybrał walkę z dyrekcją i brak szacunku dla tej grupy. Mówił, że Roman siedzi pewnie w domu i myśli o jego walce na Wrestlemanii 32, przerwał mu Dean. Ambrose mówił o tym, że rozmawiał z Romanem przez telefon i zawodnik dopadnie Huntera. Ambrose mówił, że chciał porozmawiać z Triple H’em, lecz został zaatakowany przez Bestię na parkingu. Pytał Huntera o to co działo się tydzień temu na Raw, zapytał czy lubi Shane’a. Potem zapytał o to kto był dla niego faworytem w main evencie na Fastlane. Triple H odpowiedział mu, że marnuje tylko swój czas. Powiedział, że tylko Roman i Brock liczyli się w tej walce i Ambrose nie miał szansy wygrać. Dean odparł, że jest ostatnią osobą, z którą Triple H chciałby walczyć. Triple H wyśmiał Deana. Ambrose powiedział, że Hunter jest na tyle mądry, że nigdy nie odważy się z nim walczyć. Dean zaproponował walkę o pas WWE Wagi Ciężkiej na dzisiejszym Raw. Paul powiedział, że to nie jest takie łatwe i nie działa w ten sposób. Stwierdził, że pomyśli nad tym i da mu znać. Ambrose chciał dowiedzieć się kiedy dokładnie dostanie odpowiedź. Triple H powiedział, że chciał dać Deanowi dzień wolny, lecz wrzucił go do walki z Alberto Del Rio. Hunter chce nauczyć Deana szacunku do Dyrekcji.

– Przed pierwszą walką do stołu komentatorskiego dołączyła mistrzyni Div, Charlotte oraz Ric Flair.

1. Normal Match, No.1 Contender for Divas Championship

Becky Lynch vs. Sasha Banks

Walka choć krótka, była naprawdę dobrym openerem. Zakończyła się remisem, ponieważ nastąpił podwójny pinfall.

Zwyciężczyni: Remis

– Bray Wyatt pokazał się na titantronie i wygłosił promo.

2. Normal Match

The Miz vs. Dolph Ziggler

Walka trwała całkiem krótko, Miz rzucił Zigglera w narożnik i wykonał roll-up, dzięki któremu wygrał walkę.

Zwycięzca: The Miz

– Do ringu wyszła Stephanie, która chciała wygłosić przemowę przerwaną w zeszłym tygodniu przez Shane’a. Widownia skandowała imię Shane’a, lecz Stephanie powiedziała, że nie zobaczymy go na dzisiejszym Raw. Próbowała wygłosić swoją przemowę, lecz widownia jej przeszkadzała. Wzięła nagrodę do ręki i przewróciła stolik. Zdenerwowała się i powiedziała, że Shane’a nie obchodzi ich rodzina i biznes. Mówiła, że kocha swojego brata, lecz go nie szanuje za to co robi. Według niej synowie Shane’a będą musieli walczyć o pozycję tak samo jak córki Stephanie. Mówiła, że Undertaker zajmiesię nim na Wrestlemanii i wtedy będzie mógł zniknąć z federacji na zawsze. Stephanie obrażała widownię i powiedziała, że w przyszłości każdy będzie zmuszony do klękania przed dyrekcją.

3. Tag Team Match

The Lucha Dragons vs. Sheamus & Rusev (w/ King Barrett & Alberto Del Rio)

W walce interweniował Del Rio, dzięki temu Rusev zaatakował Kalisto z zaskoczenia i zgarnął pin dla swojej drużyny. Po walce Alberto zaatakował Kalisto w narożniku.

Zwycięzcy: Sheamus & Rusev

– Renee zapytała Natalyę o to co robi, by wyglądać tak świetnie. Natalya odpowiedziała na pytanie Renee, była to reklama Subwaya.

4. Normal Match

Adam Rose (w/ The Social Outcast) vs. Ryback

Krótka walka, Ryback zniszczył swojego przeciwnika.

Zwycięzca: Ryback

5. Tag Team Match

The New Day vs. AJ Styles & Chris Jericho

Zwycięzcy: AJ Styles & Chris Jericho

– Do ringu wyszedł Vince McMahon. Vince kazał wyobrazić widzom siebie przedstawiającego po Wrestlemanii Shane’a. Oznaczałoby to, że Shane przejąłby biznes i poprowadziłby wszystkich do nowej ery. Później powiedział, że takie coś nigdy się nie wydarzy. Stwierdził, że kocha go na tyle, że da mu lekcje i karze zawalczyć z Undertakerem. Zapowiedział zawodnika i zabił gong. The Undertaker wyszedł do ringu. Vince zaczął mówić, lecz Deadman chwycił go za gardło. Ostrzegał go przed tym co stanie się w trakcie walki z Shanem i mówił, że wszystko to będzie wina Vince’a. Undertaker wyszedł z ringu. Vince dopowiedział, że po Wrestlemanii ogłosi przegraną Shane’a i później przepisze wszystko na Stephanie. Mówił, że po tym wszystkim Shane nie będzie już jego synem, tylko skurwysynem.

6. Normal Match

Jey Uso (w/ Jimmy Uso) vs. Bubba Ray Dudley (w/ Devon Dudley)

W środku walki Devon wyciągnął stół i rzucił nim w biegnącego Jimmy’ego. Na pomoc wybiegł mu Jey, po powrocie do ringu został zaatakowany przez Bubbe i przegrał walkę.

Zwycięzcy: Bubba Ray Dudley

– Kolejny segment z R-Truthem i Goldustem. Truth mówił, że stworzenie teamu przez nich nigdy nie będzie możliwe. Goldust widocznie zasmucił się i odszedł.

7. Normal Match

Kevin Owens vs. Big Show

Od samego początku walki Owens starał się o to, by sędzia wyliczył Big Showa. Nie udało mu się to, za to Show rzucił Kevinem w liny i tym razem to mistrz Interkontynentalny został wyliczony.

Zwycięzca: The Big Show

– Renee przeprowadziła wywiad z Brie. Tym razem przerwała jej Lana. Wyśmiała Brie, mówiła o tym jak ona i Rusev są lepsi. Brie odpowiedziała jej, żeby najpierw pokazała, że umie walczyć, a potem się odzywała.

8. Normal Match

Brie Bella vs. Naomi (w/ Tamina Snuka)

Tamina próbowała interweniować w walce, lecz Brie uderzyła ją. Naomi od razu spróbowała przypiąć Brie, lecz ona odkopała. Od razu przeszła do dźwigni i tym razem Brie poddała się. Po walce na stage wyszła Lana, lecz nic nie mówiła.

Zwyciężczyni: Naomi

– Becky i Sasha rozmawiały o tym która z nich wygrała. Charlotte przyszła i powiedziała, że zawodniczki zawalczą ponownie, lecz tym razem na Smackdown. Stwierdziła, że obojętne która z nich będzie walczyć na Wrestlemanii przeciwko niej, obie przegrają.

9. Normal Match

Dean Ambrose vs. Alberto Del Rio (w/ League of Nations

Main event wyglądał całkiem solidnie, lecz pod koniec do ringu wyszedł Triple H.  W tym samym momencie reszta członków League of Nations zaatakowała Deana i walka zakończyła się przed DQ. Hunter wziął mikrofon i mówił, że nigdy nie pokona Dyrekcji. Dean zaatakował mistrza WWE Wagi Ciężkiej, lecz on wykonał Pedigree. Triple H dał Deanowi walkę. Wychodził na zaplecze, lecz Dean zakpił z mistrza i Hunter wrócił do Ambrose’a. Zaczął go atakować podobnie jak Romana tydzień temu. Później udał się na zaplecze.

Zwycięzca: przed DQ, Dean Ambrose

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552