ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 28.03.16 – Wyniki

wwe-monday-night-raw1

Oto wyniki Monday Night Raw, które odbyło się wczoraj w Brooklynie:

– Galę otworzył sam The Undertaker. Grabarz powiedział, że Wrestlemania 32 nie będzie jego ostatnią Wrestlemanią. Powiedział, że krew Shane’a będzie na rękach Vince’a, lecz krew Vince’a bedzie na rękach Undertakera. Mówił, że Shane najprawdopodobniej bedzie walczył do ostatniego tchu, ale wrestlemania to jego miejsce i jego. Powiedział, że na Największej Gali Shane spocznie w pokoju. Wtedy na stage wyszedł sam Shane. Przywitał się z publiką. Powiedział, że obaj będą walczyć o swoje dziedzictwo, lecz on po to by wygrać, a Undertaker po to by nie przegrać. Mówił, że był potrzebny w WWE od bardzo długiego czasu. Potem powiedział, że to on będzie kontrolował Monday Night Raw. Taker powiedział, że Shane nie ma prawa do rozmawiania o jego dziedzictwie. Shane wszedł do ringu. Przypomniał Undertakerowi jego przegraną z Brockiem Lesnarem. Fani zaczęli chantować „Suplex City”. Undertaker stwierdził, że Shane jest taki sam jak jego ojciec. Stwierdził, że Shane od samego początku było dziwką tatusia. Shane zaatakował Grabarza i okładał go pięściami. Undertaker wyrzucił go jednak poza ring i wysłał prosto w barykady. Undertaker odsłonił stół komentatorski i chciał na niego wykonać Last Ride, lecz Shane skontrował, uderzył Grabarza monitorami i ten leżał na stole komentatorskim. Potem Shane udał się do ringu i wszedł na narożnik. Chwilę później wykonał Elbow Dropa prosto na stół i głowę Undertakera. Shane wstał i widownia zaczęła skandować „you still got it”. Udał się na stage, a wtedy Undertaker podniósł się. Shane pokazał ręką na logo Wrestlemanii 32.

2

– WWE pokazało filmik, w którym Chris i Ryder rozmawiali na zapleczu. Y2J mówił o tym, że Ryder i Styles nigdy nie dostaną swojego momentu na Wrestlemanii. Na stage wyszedł AJ Styles i pytał się Jericho o to dlaczego nie chce z nim zawalczyć. Styles powiedział, że będzie czekał tutaj dopóki Jericho nie zechce z nim zawalczyć.

1. Normal Match

Zack Ryder vs. Chris Jericho

W środku walki AJ zaczął chantować „Y2Jackass”.  Zackowi udało się wykonać rollup i wygrać walkę, zaraz po zakończeniu został zaatakowany przez Chrisa.

1

Zwycięzca: Zack Ryder

– AJ przegonił Jericho, a ten wyszedł z ringu i rozładowywał złość. Wziął mikrofon i powiedział, że Styles jest głupim idiotą. Stwierdził, że teraz AJ pożałuje tego o co prosił i zgodził się na walkę na Wrestlemanii. Powiedział, że będzie to jego dwunasty występ na największej ze scen, za to dla Styles’a będzie to pierwsza i ostatnia Wrestlemania. Dopowiedział jeszcze, że po ich walce w niedziele AJ zrozumie wszystko o czym mówił przez ostatnie tygodnie, później Chris udał się na zaplecze.

– Przy stole komentatorskim pojawiła się Sasha Banks.

2. Normal Match

Becky Lynch vs. Charlotte

Do pewnego momentu walka była wyrównana. W pewnym chwili Charlotte wyszła z ringu i uciekała dookoła niego, za nią ruszyła Becky. Wracając do ringu Ric chwycił Lynch za nogę, a wtedy mistrzyni Div wykorzystała sytuację i wykonała na przeciwniczce Natural Selection.

3

Zwyciężczyni: Charlotte

– Renee rozmawiała z Vincem McMahonem. Vince rozmawiał na temat walki Undertakera i Shane’a. Po chwili pojawił się jednak Shane, podszedł i rozmawiał z Vincem. Powiedział, że Vince uważa się za boga. Potem obiecał, że już za tydzień będzie miał kontrolę nad Raw. Stwierdził, że już w niedzielę odbierze tę federację tak samo, jak Vince odebrał ją swemu ojcu.

– Po reklamie przy ringu siedzieli członkowie grupy The Socual Outcast. Heath chciał coś powiedzieć, lecz przerwał mu wchodzący do ringu Big Show. Po chwili dołączył do niego Kane.

3. Tag Team Match

Curtis Axel & Bo Dallas vs. Kane & The Big Show

Walka trwała dosłownie chwilę, zakończyła się dyskwalifikacją. Reszta członków The Social Outcast zaatakowała dwóch gigantów.

4

Zwycięzcy: przez DQ, Kane & The Big Show

Do ringu wbiegła połowa rosteru WWE i zawodnicy bili się w ringu. Kane i Big Show pozbyli się swoich przeciwników i tylko oni zostali na nogach po tym segmencie.

– Do ringu wyszli Triple H oraz Stephanie McMahon. Stephnie powiedziała, żeby widownia okazała mistrzowi WWE Wagi Ciężkiej należyty szacunek. Triple H powiedział, że za 6 dni wszyscy będą oglądali Wrestlemanię tylko dla walki o jego pas.

Hunter mówił, że każdy marzył o tym by unieść pas WWE na Wrestlemanii. Mówił, że Roman jest na tyle dobry że mógł spełnić swoje marzenie i nawet wygrać pas WWE Wagi Ciężkiej. Dopowiedział jednak, że jego reign trwał tylko nieco ponad 5 minut. Mówił o tym, że w niedzielę wystąpi na Wrestlemanii po raz dwudziesty. Powiedział także, że już dziewiąty raz będzie walczył na Wrestlemanii o pas Wagi Ciężkiej. Mówił, że to wszystko przez jego obsesję na punkcie tego mistrzostwa. Mówił, że dzięki tej obsesji osiągnął sukces i stał się najlepszym zawodnikiem w historii WWE. Przypomniał jak Roman wykonał na nim Powerbomba na stół komentatorski. Powiedział, że jego obsesja wróciła i ponownie został mistrzem WWE Wagi Ciężkiej. Hunter stwierdził, że Roman popełnił wielki błąd już 4 miesiące temu, ponieważ rozbudził w nim ponownie obsesję. Stephanie dopowiedziała, że w te niedzielę liczy się tylko Triple H i mistrzostwo WWE WHC. Roman przerwał jej i wybiegł do ringu. Hunter od razy zaczął atakować Reignsa, lecz temu udało się wyrzucić mistrza WWE. Chwilę później z ringu uciekła także Stephanie. Dyrekcja udała się na zaplecze, Roman celebrował w ringu.

– Do ringu weszli członkowie grupy The New Day. Xavier powiedział, że mistrzowie WWE Tag Team przybyli i przypomniał publiczności o płatkach zbożowych Booty-O’s. Kofi powiedział, że nigdy nie będą mieli własnych płatków zbożowych. Mówił, że ich płatki byłby odrażające. Później doprowadzili do chantu „New Day Rocks”, a do rignu razem z reszta grupy League of Nations wyszedł Alberto Del Rio.

4. Normal Match

Kofi Kingston (w/ The New Day) vs. Alberto Del Rio (w/ League of Nations)

Pod koniec walki Alberto Del Rio dominował Kofiego. Chciał wykonać na nim Cross Armbreakera, lecz Kingston skontrował i przypiął swojego przeciwnika.

Zwycięzca: Kofi Kingston

– Nagle na stageu pojawił się Jonathan Coachman. Ogłosił, że program „Sports Center” będzie nadawany na żywo z Wrestlemanii już w tę niedzielę. Coach miał ze sobą pudełko płatków Booty-O’s. Kazał zapuścić theme song The New Day i tańczył razem z mistrzami Tag Team.

– Renee przeprowadzała wywiad z Romanem, lecz zaraz na początku przerwał im Bubba. Chciał ponownie walczyć z Romanem i zemścić się za to co zrobił mu na SmackDown. Doszedł do niego Devon. Roman zaatakował The Dudley Boyz,  po chwili pomógł im Triple H i w trójkę powalili Romana. Hunter powiedział, że Roman nigdy nie dostanie mistrzostwa WWE Wagi Ciężkiej i uderzył jego głową prosto w pas, który leżał na skrzynce.

5. Normal Match

Kalisto vs. Konnor (w/ Victor)

Konnor z początku dominował mistrza Stanów Zjednoczonych, lecz dość szybko udało mu się odwrócić sytuację i wygrać walkę po Salida del Sol.

Zwycięzca: Kalisto

– Po wygranej walce do ringu wyszedł Ryback. The Big Guy wskazał palcem logo Wrestlemanii 32 i zaczął krzyczeć „Feed me more”. Później wyszedł z ringu i udał się na zaplecze, a Kalisto celebrował w ringu.

– Do ringu wyszedł Brock Lesnar. Fani od samego początku chantowali „Suplex City”. Heyman przywitał się z publiką. Paul powiedział, że już za 6 dni każdy z nas będzie miał okazję zobaczyć jedynego w swoim rodzaju zawodnika, któremu nie dorównuje żaden inny zawodnik na zapleczu. Mówił, że zawsze znajdzie się ktoś kto myśli, że da radę wygrać z Brockiem Lesnarem. Heyman mówił oczywiście o Deanie. Mówił, że tym razem to on będzie miał okazję zawalczyć z Brockiem Lesnarem. Stwierdził, że Lesnar jest przygotowany na to by dać Deanowi nauczkę, którą zapamięta do końca życia. Heyman powiedział, że to nie przepowiednia tylko spoiler. Mówił dalej o ich walce, kiedy do ringu z pewnym wózkiem wyszedł Ambrose. Dean zaczął wyciągać różne bronie spod ringu i wrzucał je do wózka. Później chwycił schody i również zabrał je ze sobą w wózku. Brock przez cały czas przyglądał się tylko Deanowi.

6. Normal Match

Paige (w/ Natalya, Alicia Fox & Brie Bella) vs. Emma (w/ Tamina Snuka, Naomi, Lana & Summer Rae)

Zawodniczki walczyły przez pewien czas. Do ringu próbowała się dostać Tamina, to rozproszyło Sędziego. Wtedy Lana zaatakowała Paige, a Emma dokończyła robotę i zgarnęła pin.

Zwyciężczyni: Emma

– W ringu rozpętał się brawl, Team Bad & Blonde dominowały. Na pomoc zawodniczkom z Total Divas wybiegła Eva Marie, która zajęła się Laną i przegoniła ją z ringu. Później z resztą zawodniczek celebrowała w ringu.

– Goldust i R-Truht ponownie rozmawiali o ich drużynie. Goldust ciągle mówił o tym, że nie są drużyną. R-Truth wysmarkał się w koszulkę Goldusta i powiedział, że to co robi Goldust nie jest śmieszne.

7. 6-Man Tag Team Match

The Miz, Kevin Owens & Stardust vs. Sami Zayn, Sin Cara & Dolph Ziggler

Na koniec walki zawodnicy wymieniali się finisherami do momentu, w którym w ringu został tylko Sami Zayn. Kevin Owens wszedł do ringu i chciał wykonać Pop-Up Powerbomba, lecz Zayn skontrował. Owens chciał zamienić się z Mizem i Stardustem, lecz oni udali się na zaplecze. Zayn wykonał Helluva Kicka i wygrał walkę.

Zwycięzcy: Sami Zayn, Sin Cara & Dolph Ziggler

– Do ringu ponownie wyszła Dyrekcja. Stephanie . Powiedziała, że Triple H obroni pas i razem z nim dalej będzie rządziła w tej federacji. Ponownie przerwał im Roman Reigns. Tym razem Hunter nie czekał, sam wyszedł z ringu i zaczął atakować Romana. Reigns rzucił Hunterem o barykadę, a później wykonał na nim clotheslinea. Na pomoc mistrzowi WWE wybiegli League of Nations i Dudley Boyz. Face’owe również pojawili się i próbowali odciągnąć od Romana wszystkich zawodników, którzy go okładali. Udało się rozdzielić Triple H’a i Romana, lecz ten pierwszy chciał wrócić i ponownie zaatakować przeciwnika. Roman wyskoczył jednak poza ring i powalił innych wrestlerów w tym Huntera. Gala zakończyła się celebrującym w ringu Romanem Reignsem.

Komentarze