ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 27.06.16 – Wyniki

wwe-monday-night-raw1

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się wczoraj w Tampie.

Pre-Show Raw 01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Bookera T, Cory’ego Gravesa i Scotta Stanforda. Panowie omówili trochę walkę o pas WWE Wagi Cięzkiej, która odbędzie się na Battleground. Scott poinformował nas, że Seth Rollins otworzy show i wypowie się na temat tej walki.

– Przez chwile omawiana była rywalizacja Kevina Owensa i Samiego Zayna. Zapowiedziano, że obaj będą gośćmi w dzisiejszym odcinku Highlight Reel.

– Następnie Booker, Cory i Scott rozmawiali na temat krótkiego feudu The New Day i The Wyatt Family.

– Ogłoszono walkę Rusev vs. Titus O’Neil, panowie omówili krótko ich rywalizację.

– Zapowiedziano walkę Sasha Banks i Paige vs. Charlotte i Dana Brooke, która odbędzie się jeszcze dzisiaj.

Monday Night Raw 02:00 – 05:00

– Seth Rollins otworzył galę i od razu zaczął mówić o zawieszeniu Romana Reignsa. Według niego Roman nie powinien dostać walki o pas za to co zrobił. Rozmowę Setha przerwał mistrz WWE Wagi Cięzkiej Dean Ambrose, który drażnił się z Sethem. Po chwili pojawił się AJ Styles, który zaproponował, że to on powinien zawalczyć z Sethem i Deanem. Następnie do ringu wyszedł John Cena, który również chciał dołączyć do walki o pas. Stephanie McMahon pojawiła się na stage’u i poinformowała nas o tym, że Shane nie jest dzisiaj obecny na Raw. Spodobał się jej pomysł dodania do walki o pas AJ Styles’a i Johna Ceny, ale obaj będą musieli na to zasłużyć wygrywając swoje walki. John Cena zmierzy się z Sethem Rollinsem, a AJ Styles zawalczy przeciwko Deanowi Ambrose’owi.

Seth_tweet--5ee6adc61d48ef692a11a5733b128a61

1. Tag Team Match

Paige i Sasha Banks vs. Charlotte i Dana Brooke

Sasha i Paige powaliły Charlotte poza ringiem. Następnie The Boss zapięła na Danie Bank Statement i poddała przeciwniczkę.

sasha

Zwyciężczynie: Paige i Sasha Banks

– W ringu pojawiła się Lana, która zapowiedziała mistrza Stanów Zjednoczonych, Ruseva.

2. Normal Match

Rusev (w/ Lana) vs. Titus O’Neil

Zawodnicy walczyli poza ringiem, Titus wyrzucił Ruseva poza barykady i później uciekł do ringu. Sędzia wyliczył mistrza Stanów Zjednoczonych, a O’Neil wygrał starcie.

rusjev

Zwycięzca: Titus O’Neil

– Stephanie spotkała na zapleczu Kane’a, który prosił o możliwość prowadzenia SmackDown. Nagle pojawili się także The Miz oraz Maryse. Mistrz Interkontynentalny czepiał się tego, że nikt go godnie nie przywitał. Kane wspomniał o tym, że każdy mistrz musi bronić swój pas przynajmniej raz w ciągu 30 dni. Stephanie ogłosiła, ze The Miz zawalczy dzisiaj z tajemniczym przeciwnikiem o swoje mistrzostwo Interkontynentalne.

3. Normal Match

Jeżeli John Cena wygra, dołączy do walki o pas WWE Wagi Ciężkiej.

Seth Rollins vs. John Cena

Lider Cenation zapiął na Rollinsie STF, lecz nagle zauważył na stage’u The Club. AJ, Karl i Luke przeszkadzali w walce, a Seth wykorzystał to i zakończył pojedynek wykonując na Cenie Pedigree.

sinaaj

Zwycięzca: Seth Rollins

– Enzo Amore i Big Cass wyszli do kwadratowego pierścienia i wygłosili swoje typowe promo.

4. Tag Team Match

Carlos Cocci and Mitch Rolde vs. Enzo Amore i Big Cass

Enzo i Cass zniszczyli swoich przeciwników bardzo szybko, zakończyli walkę inkasując Rocket Launchera.

enzocass

Zwycięzcy: Enzo Amore i Big Cass

– The Social Outcast wyszli i przerwali celebrację Enzo i Cassa. Po chwili Heath, Curtis i Bo zostali wygonieni przez obu zawodników.

– Przy stole komentatorskim pojawiła się Natalya. W ringu zjawiły się już Summer Rae i Becky Lynch. Nagle Becky zaatakowała Natalye, która po chwili musiała uciekać na zaplecze. Walka Summer i Becky ostatecznie się nie odbyła.

nat

– Chris Jericho wyszedł i rozpoczął kolejny odcinek Highlight Reel. Bez zbędnego przedłużania zaprosił do siebie Kevina Owensa i Samiego Zayna. Sami wyzwał swojego byłego przyjaciela na walkę, aby zakończyć ich rywalizację. Po krótkiej rozmowie o ich przyjaźni i dawnych czasach Kevin zgodził się na tę walkę. Na koniec segmentu Jericho wymądrzał się i otrzymał podwójnego Superkicka od swoich gości. Sami Zayn oraz Kevin Owens zmierzą się już 24 lipca na Battleground.

– The Miz oraz Maryse udali się do ringu. Jego przeciwnikiem okazał się być Kane.

5. WWE Intercontinental Championship Match

The Miz (c) (w/ Maryse) vs. Kane

W trakcie walki Maryse nagle upadła na podłogę poza ringiem. Miz wbił Kane’a dwa razy w liny i podszedł do swojej żony. Potem wziął ją na swoje ręce i zaprowadził na zaplecze, a sędzia wyliczył mistrza.

kane

Zwycięzca: Kane

– Po przerwie Maryse pokazała Mizowi, że tak naprawdę nic jej się nie stało i tylko symulowała. The Miz pochwalił ją i pocałował.

6. Tag Team Match

Cesaro i Apollo Crews vs. Sheamus i Alberto Del Rio

Sheamus klepnął Del Rio i zamienił się z nim bez jego zgody. Alberto zaatakował Sheamusa, a później odszedł na stage. Apollo wykonał Dropkicka prosto w schody, przy których siedział The Great White. Później wrzucił go do ringu i dołożył potężnego Powerbomba, który dał mu zwycięstwo.

apollocesaro

Zwycięzcy: Cesaro i Apollo Crews

– JoJo przeprowadziła wywiad z Deanem Ambrosem, mówił o tym jak zmieniło się jego życie po zdobyciu pasa WWE Wagi Cięzkiej. Dołączyła do nich Stephanie, która nie ukrywała, że jest niezadowolona z takiego mistrza.

– The New Day przebrali się za członków The Wyatt Family i podrobili ich promo przed walką. Zawodnicy weszli do ringu i naśmiewali się z grupy Wyatta. Bray przerwał zabawę i mówił o tym, że w rzeczywistości świat nie jest taki kolorowy, a siła pozytywnego myślenia to kłamstwo. Kofi i Big E zaprzeczali temu, lecz Xavier dziwnie się zachowywał i nie odzywał. Na koniec The Eater of Worlds oświadczył, że ostatecznie grupa The New Day i tak upadnie.

newday

– Renee Young rozmawiała na zapleczu z grupą The New Day. Xavier nadal dziwnie się zachowywał, a później szybko odszedł od reszty.

– Seth Rollins pojawił się przy stole komentatorskim.

7. Normal Match

Jeżeli AJ Styles wygra, dołączy do walki o pas WWE Wagi Ciężkiej.

AJ Styles vs. Dean Ambrose

Luke Gallows i Karl Anderson pojawili się ponownie i przeszkadzali Deanowi w walce. John Cena postanowił zając się nimi, a potem rozproszyć Styles’a. AJ obrócił się, a Dean wykonał Dirty Deeds i zgarnął pin.

ambroseaj

Zwycięzca: Dean Ambrose

– Po walce wieczoru Cena był atakowany na stage’u. Do ringu wbiegł Seth Rollins, który wykonał na mistrzu WWE Wagi Ciężkiej Pedigree. Luke i Karl zainkasowali na Cenie Magic Killera, a później Seth dołożył Deanowi kolejne Pedigree i podniósł jego pas mistrzowski do góry.

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552