ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 26.12.16 – Wyniki

monday-night-raw-logo-2016

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się w Chicago:

Monday Night Raw 02:00 – 05:00

– Stephanie pojawiła się w ringu i życzyła wszystkim Wesołych Świąt. Publika zaczęła chantować „CM Punk”. Stephanie postanowiła wkurzyć publikę i odniosła się do walki Punka w UFC. Po chwili pojawił się Seth Rollins. Na początku rozmawiał ze Stephanie o jej świętach oraz Triple H’u, a później przeszedł do tego co w zeszłym tygodniu zrobił Braun Strowman. Rollins zażądał walki ze Strowmanem, gdy nagle rozmowę przerwał im Roman Reigns. Mistrz Stanów Zjednoczonych również chciał zawalczyć z Braunem. Seth poinformował Reignsa, że nie odda mu walki ze Strowmanem, lecz może się nią podzielić. Stephanie zaproponowała, że może załatwić Deana Ambrose’a i będą mogli zawalczyć ze Strowmanem jako The Shield, lecz po chwili przyznała, że żartowała. Powiedziała Rollinsowi, że zawalczy z Braunem, a Roman Reigns ma zawalczyć z tajemniczym przeciwnikiem, którego sama wybierze. Następnie Stephanie ogłosiła, że pierwszą walką na dzisiejszej gali będzie rewanż o Pasy Tag Team brandu Raw.

1. WWE RAW Tag Team Championships Match

Xavier Woods i Kofi Kingston (w/ Big E) vs. Cesaro i Sheamus (c)

Cesaro pozbył się z ringu Kofiego, a Xavier próbował nadal walczyć. Po chwili pojawił się jednak Sheamus, który położył Woodsta Brogue Kickiem i zgarnął pin.

Zwycięzcy: Cesaro i Sheamus

– Komentatorzy zapowiedzieli, że już na kolejnym RAW pojawi się Goldberg.

– Braun Strowman spotkał na zapleczu Kevina Owensa i Chrisa Jericho. Panowie rozmawiali o tym, co Braun zrobił w zeszłym tygodniu. Oboje próbowali sprawić, żeby Strowman jeszcze bardziej wkurzył się na Reignsa oraz Rollinsa i zniszczył ich.

– Goldust rozmawiał na zapleczu z R-Truthem. Pojawiła się Bayley, która poinformowała Goldusta, że ma dla niego prezent. Był to pluszowy miś w stroju śp. Dusty’ego Rhodesa. Bayley podarowała go Goldustowi i mówiła mu o tym, że całą swoją karierę zawdzięcza Dusty’emu. Po odejściu zawodniczki pojawili się Karl Anderson i Luke Gallows. Anderson wyrwał pluszowego miśka, zepsuł go i rzucił na ziemię, a następnie odszedł.

2. Normal Match

Scarlett Bordeaux vs. Nia Jax

Jax zniszczyła swoją przeciwniczkę i zakończyła walkę po Samoan Dropie.

Zwyciężczyni: Nia Jax

– Po starciu Nia powiedziała, żeby Scarlett znalazła sobie lepszy autorytet i wykonała na niej potężnego Leg Dropa.

– Charlotte podała rękę Stephanie i odeszła. Nagle pojawili się Kevin i Chris, którzy narzekali na to, co Mick Foley przygotował dla nich na Royal Rumble. Jericho zaproponował, żeby Roman bronił na dzisiejszej gali swojego Pasa Stanów Zjednoczonych.

– Bayley pojawiła się w ringu i wspomniała, że pokonała Charlotte już trzy razy i powinna być pretendentką do pasa kobiet brandu Raw. Mistrzyni przerwała jej promo i wyszła do ringu. Następnie pokazała na materiale filmowym, że Bayley wcale nie wygrała z nią w zeszłym tygodniu. Po krótkim promo poinformowała Bayley, że w tym momencie będzie mogła zawalczyć w non-title matchu i udowodnić swoje słowa. Przed rozpoczęciem pojedynku Charlotte ujawniła, że dogadała się ze Stephanie i załatwiła sobie sędziego, który prawidłowo poprowadzi walkę. W tym momencie na rampie pojawiła się Dana Brooke.

3. Normal Match

Jeśli Bayley wygra, zostanie pretendentką do mistrzostwa kobiet. 

Sędzia specjalny: Dana Brooke

Bayley vs. Charlotte

Zwyciężczyni: Charlotte

– Stephanie znalazła na zapleczu Brauna Strowmana, który szukał Samiego Zayna. Zapewniała go, że również nie może znaleźć Zayna, ale już na kolejnym Raw Braun będzie mógł zawalczyć z Samim w Last Man Standing Matchu. Na koniec Steph powiedziała, żeby Braun skupił się na dzisiejszej walce i zniszczył Setha.

4. Normal Match

Neville vs. TJ Perkins

Zwycięzca: Neville

– Po walce Neville wypowiedział się na temat Amerykanów, którzy śmieją się między innymi z jego akcentu. Zawodnik zapowiedział, że już na jutrzejszej gali 205 pokona Richa Swanna i zostanie prawdziwym mistrzem Cruiserweight.

– Big Cass pojawił się na rampie razem z Enzo Amore, który był na wózku. Amore wypowiedział się krótko na temat Ruseva i Jindera Mahala. Następnie Cass wyzwał Ruseva do walki. Rusev pojawił się razem z Jinderem Mahalem i zamierzali zaatakować Cassa w dwójkę. Enzo wstał jednak z wózka i pomógł swojemu partnerowi. W dwójkę udało im się przegonić swoich wrogów, a następnie razem celebrowali w ringu.

5. Tag Team Match

Bo Dallas i Darren Young vs. The Shining Stars

Zaraz po rozpoczęciu walki interweniował w niej Braun Strowman.

Zwycięzcy: The Shining Stars

– Braun zniszczył całą czwórkę i czekał na swoją walkę w ringu.

6. Normal Match

Braun Strowman vs. Seth Rollins

W środku walki usłyszeliśmy theme song Samiego Zayna. Zawodnik wybiegł z publiczności i zaatakował Strowmana.

Zwycięzca: Braun Strowman

– Po kilku atakach od Zayna, Braun zaczął gonić swojego przeciwnika i razem z nim zniknął za kurtyną. Nagle w ringu pojawił się Y2J, który wykonał dwa Codebreakery na Rollinsie.

– Charly Caruso rozmawiała z Kevinem Owensem na temat jego dzisiejszej walki z Romanem. Mistrz Universal stwierdził, że pokona Reignsa i razem z Chrisem zdobędą pas Stanów Zjednoczonych.

7. Tag Team Match

The Club vs. The Golden Truth

Zwycięzcy: The Club

8. Normal Match

Ariya Daivari vs. Rich Swann

Swann bardzo szybko rozprawił się ze swoim przeciwnikiem.

Zwycięzca: Rich Swann

– Po walce Neville zaatakował Swanna i zaciągnął go do ringu. Tam wykonał na nim Red Arrowa, a następnie wrócił na zaplecze.

9. WWE United States Championship Match

Kevin Owens vs. Roman Reigns (c)

Zwycięzca: Roman Reigns

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552