ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night RAW 26.10.15 – wyniki

new-raw

Poniżej znajdziecie wyniki wczorajszego Monday Night Raw:

Show otworzyło The Authority. Triple H i Stephanie opowiadali o tym co działo się na Hell in a Cell. Wspomnieli, że nową generację zawodników prowadzi mistrz WWE WHC Seth Rollins i zaprosili go do ringu. Po przybyciu Setha komplementowali go, a Seth im podziękował. Triple H ogłosił, że na dzisiejszym Raw odbędzie się Fatal 4 Way o miano pretendenta do walki o pas WWE WHC. Przeszkodził im Roman Reigns, który wyszedł do ringu i stwierdził, że to on wygra dzisiejszy Fatal 4 Way.

1. Normal Match (zwycięzca weźmie udział w Main Evencie Raw)

Roman Reigns vs The New Day – Kofi Kingston (/w Big E)

Przed walką New Day wygłosiło promo i pośmiało się trochę z Romana. Walka była dość wyrównana. Pod koniec Big E chciał przeszkodzić Romanowi, lecz dostał Superman Puncha. Zaraz po tym wykonał Speara na Kofim i spinował go.

raw1

 

Zwycięzca: Roman Reigns

– Segment na zapleczu, w którym The Miz grał w WWE 2K16.

– Komentatorzy ogłosili kolejne walki, które odbędą się na Raw. Alberto Del Rio zawalczy z Nevillem, Big E z Dolphem Zigglerem, a Kevin Owens zmierzy się z Cesaro. Panowie będą walczyć o miejsce w Fatal 4 Way matchu, który odbędzie się w Main Evencie gali.

2. Normal Match (zwycięzca weźmie udział w Main Evencie Raw)

Cesaro vs Kevin Owens (c)

Panowie wystąpili w bardzo dobrej walce. Ostatecznie rozproszony przez sędziego Cesaro zostaje wysłany w liny, a następnie dostaje od Kevina Pop-Up Powerbomba i przegrywa walkę.

raw2

 

Zwycięzca: Kevin Owens

– Paige rozmawiała z kimś przez telefon. Charlotte i Becky przyszły i poruszają temat ataku na Natalye. Najmłodsza mistrzyni Div przysięga, że to nie ona ją zaatakowała.  Panie zgadzają się na to by Paige wyszła dzisiaj z nimi do walki.

3. 6-Diva Tag Team Match

Team P.C.B. vs Team Bella

W pewnym momencie walki prawie wszystkie zawodniczki wbiegły do ringu i zaczęły się atakować. Po chwili w ringu zostały tylko Nikki oraz Becky. Ta pierwsza wykonała Rack Attack na Becky i wygrała walkę.

raw3

Zwyciężczynie: Team Bella

– Po walce Paige zaatakowała Charlotte i Becky. Założyła również PTO na mistrzyni Div i udała się na zaplecze.

– Komentatorzy przypomnieli Hell in a Cell match, w którym brali udział Brock Lesnar oraz Undertaker.

– Renee Young poprowadziła wywiad z Zebem Colterem oraz Alberto Del Rio. Zeb stwierdził, że próbują z Albertem stworzyć naród Meksamerykanów. Alberto nazwał Nevilla samolubnym imigrantem oraz stwierdził, że nikt nie przeszkodzi mu przed szansą zdobycia pasa WWE WHC.

4. Normal Match (zwycięzca weźmie udział w Main Evencie Raw)

Neville vs Alberto Del Rio (c) (/w Zeb Colter)

Z początku Del Rio bawił się Nevillem. Szybko dowiedział się, że takiego zawodnika trzeba również brać na poważnie. Pod koniec tej wyrównanej walki Neville chciał wykonać Moonsaulta z narożnika, lecz Alberto mu przeszkodził i skoczył na wiszącego w narożniku Nevilla. To pozwoliło mu odnieść zwycięstwo.

raw4

 

Zwycięzca: Alberto Del Rio

5. 6-Man Tag Team

Ryback & The Dudley Boyz vs Rusev, King Barrett & Sheamus

Druga drużyna nie traciła czasu, zawodnicy wbiegli od razu do ringu i zaatakowali Rybacka oraz Dudley Boyzów. Po chwili sytuacja się uspokoiła i panowie walczyli już według zasad. Kiedy D-Von i Ryback wyszli po stoły, Bubba został przypięty przez Barretta.

 

raw5

Zwycięzcy: Rusev, King Barrett & Sheamus

– Po przerwie na reklamy Bray Wyatt siedział już w ringu. Wypowiadał się na temat Undertakera. Powiedział, że kiedyś na pewno jeszcze wróci do Romana, ale teraz musi zająć się Grabarzem i postarać się, by zniknął na zawsze. Wyatt poprosił o to by ludzie oddali hołd Undertakerowi. Nagle wyszedł do niego Kane. Kiedy już wchodził do ringu, zgasły światła, a po chwili był już otoczony przez całą rodzinę Wyattów. Kane poradził sobie z członkami rodziny Braya i brał się już za lidera. Przeszkodzili mu powracający do ringu Luke, Eric i Braun. Wykonali na nim Chokeslama oraz zaczęli go obijać. Zabrali go ze sobą podobnie jak Undertakera na niedzielnej gali Hell in a Cell.

6. Normal Match (zwycięzca weźmie udział w Main Evencie Raw)

The New Day – Big E (/w Kofi Kingston) vs Dolph Ziggler

Przed walką do stołu komentatorskiego dołączył Tyler Breeze, który wyszedł razem z Summer Rae. Usiedli w specjalnym miejscu dla VIPów. W pewnym momencie walki Kofi rozproszył Dolpha, co pozwoliło na atak Big E’go. Dolph został spinowany lecz odkopał. Chwilę po przerwie na reklamy Big E dominował nad Zigglerem. W dalszej części walki Dolph zdołał przebić się i zaczął atakować, po chwili wykonał Fameasera, lecz Big E odkopał. Członek The New Day odkopał także po Superkicku. Pod koniec walki Big E trafił w słupek przy narożniku, a Dolph wykonał na nim Zig Zag i wygrał walkę.

raw6

Zwycięzca: Dolph Ziggler

– W szatni Dean Ambrose motywował do walki Romana Reignsa.

– Po przerwie w ringu znaleźli się zawodnicy WWE oraz ludzie, którzy przezwyciężyli raka. Titus wypowiadał się na temat fundacji Susan G. Komen.

– Na zapleczu pokazano ponownie The Miza, który wygrał walkę w grze WWE 2K16. Okazało się, że obok niego znalazł się sam Stone Cold Steve Austin. Cały segment miał na celu promocję WWE 2K16, które swoją premierę ma już dziś.

7. Main Event: Fatal 4 Way o miano No. 1 Contendera do pasa WWE WHC

Dolph Ziggler vs Alberto Del Rio vs Kevin Owens vs Roman Reigns

Przed walką wyszedł Seth Rollins, który dołączył do stołu komentatorskiego. Po przerwie na reklamy Owens i Del Rio lekko ze sobą współpracowali walcząc z Zigglerem. Szybko się to jednak skończyło, po czym Kevin Owens został wyrzucony z ringu przez Alberta. Roman próbował spinować Alberta, lecz on odkopał. Po chwili w ringu został tylko Roman i Dolph. Panowie walczyli ze sobą chwile, a gdy Roman położył na matę Dolpha, Del Rio wyrzucił Reignsa i próbował spinować Zigglera. Po chwili to samo próbował zrobić Ziggler, lecz Alberto odkopał. Panowie spędzili jeszcze chwile czasu w ringu we dwójkę. Dolph chciał wykonać Superplexa, ale powstało zamieszanie, na którym skorzystał Owens. Pod koniec walki w ringu został tylko Kevin Owens i Roman Reigns. Roman wykonał na Owensie Superman Puncha oraz Speara i wygrał walkę. Tym samym został nowym pretendentem do pasa WWE WHC.

raw7

raw8

Zwycięzca: Roman Reigns

– Po walce Roman i Seth popatrzyli sobie jeszcze w oczy. Reigns poklepał pas WWE WHC i odszedł od Setha.

raw9

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778