ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 26.09.16 – Wyniki

monday-night-raw-logo-2016

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się w Cincinnati:

Raw Pre-Show 01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera, Litę i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia z Clash of Champions, a także przybliżono nam aktualne rywalizacje.

Monday Night Raw 02:00 – 05:00

1. WWE United States Championship Match

Rusev (w/ Lana) vs. Roman Reigns (c)

Po 25 minutach wyrównanej walki akcja przeniosła się do publiczności, a sędzia wyliczył obu zawodników.

reignsrusevrematch

Zwycięzca: brak

– Po zakończeniu walki zawodnicy dalej się bili, a Rusev zaatakował mistrza krzesłem. Po powrocie do ringu chciał to zrobić ponownie, lecz Roman wykonał na nim Speara. Reigns chwycił krzesło i usiadł na nim, na sam koniec segmentu zaatakował nim jeszcze swojego przeciwnika i celebrował w ringu.

– Mick Foley wyszedł do ringu i wspomniał o dziwnym zakończeniu walki Sheamus vs. Cesaro, która odbyła się w niedzielę na Clash of Champions. Zawodnicy zostali zaproszeni do ringu i od razu po pojawieniu zaczęli się kłócić o to kto był lepszy i kto powinien dostać szansę na jeden z pasów brandu Raw. Mick przyznał im rację i postanowił, że oboje dostaną walkę o pas. Okazało się, że Sheamus i Cesaro dostaną szansę na zdobycie pasów Tag Team.

cesarosheamusmick

2. WWE RAW Tag Team Championships Match

The New Day (c) vs. The Club

Kofi Kingston wykonał DDT na Andersonie, a następnie zajął się Gallowsem. Luke zainkasował Trouble in Paradise od Kofiego i The Club przegrali walkę.

Zwycięzcy: The New Day

– Komentatorzy poinformowali nas o tym, że Seth Rollins jest w szpitalu i nie będzie zdolny do walki na dzisiejszym Raw.

– Cesaro i Sheamus nadal kłócili się ponieważ nie chcieli ze sobą współpracować. Mick powiedział, że oboje mu zaimponowali, teraz nie chce stracić jednego z nich i dlatego postanowił zrobić z nich drużynę. Na koniec dodał jeszcze, że są świetni i odszedł.

3. Normal Match

Anna Fields vs. Bayley

Bayley bardzo szybko zakończyła tę walkę po wykonaniu na przeciwniczce swojego finishera.

bayleyjobber

Zwyciężczyni: Bayley

– Tom Phillips przeprowadził szybki wywiad z Bayley, która stwierdziła, że będzie nadal dążyła do zdobycia mistrzostwa kobiet.

– Mick rozmawiał ze Stephanie. Nie był zadowolony z wczorajszego zakończenia walki wieczoru i spotkania z Triple H’em. Stephanie odpowiedziała, że za zajście w walce Owensa i Rollinsa odpowiada tylko i wyłącznie on. Mówiła także o tym, że nie zatrudniła Micka aby był medykiem i jeżeli nadal chce być Generalnym Managerem, to musi to jej udowodnić. Na sam koniec Stephanie wspomniała Setha, który pomimo swojej kontuzji może narobić dzisiaj kłopotów i kazała Foley’owi się tym zająć.

4. Tag Team Match

Rich Swann i Cedric Alexander vs. Drew Gulak i Lince Dorado

Cedric pozbył się z ringu Lince’a, a następnie Rich wykonał na Gulaku potężnego Superkicka i zgarnął pin dla swojej drużyny.

cedricswanngulak

Zwycięzcy: Rich Swann i Cedric Alexander

5. Tag Team Match

Nick Cutler i Willis Williams vs. Cesaro i Sheamus

Zawodnicy bardzo szybko pozbyli się lokalnych wrestlerów, Cesaro przypiął jednego z nich i zgarnął pin.

cesarosheamusteam

Zwycięzcy: Cesaro i Sheamus

– Tom prowadził wywiad z T.J. Perkinsem, lecz po chwili pojawił się Brian Kendrick, według którego przy następnej walce Perkins zostanie zniszczony.

– Charlotte i Dana Brooke wyszły do kwadratowego pierścienia. Mistrzyni kobiet mówiła o tym kim jest i nazwała siebie twarzą tej dywizji. Sasha Banks wyszła i wspomniała, że nadal ma do wykorzystana swoją walkę rewanżową. Charlotte zgodziła się na rewanż, ale dopiero za tydzień. Zawodniczki dalej dyskutowały o tym która z nich zasługuje bardziej na pas Kobiet brandu RAW, gdy nagle Sasha zdenerwowała się i zaatakowała Charlotte. Banks przegoniła także Dane Brooke i dała znać swoim przeciwniczkom, że łatwo się jej nie pozbędą.

– Kamery pokazały, że Seth Rollins wrócił na arenę i jest już na zapleczu. Po przerwie Mick zatrzymał go i prosił o to, aby nie próbował interweniować podczas dzisiejszego Highlight Reel z Kevinem Owensem. Rollins nie posłuchał Generalnego Managera i powiedział, że widzi przed sobą Micka Foleya, ale słyszy tylko słowa Stephanie.

6. Normal Match

T.J. Perkins vs. Tony Nese

Perkins zapiął na Tonym swoją dźwignię i zmusił go do poddania.

Zwycięzca: T.J. Perkins

– Chris Jericho wyszedł do ringu i poinformował nas o tym kogo dodał do swojej listy. Zaraz potem zaproszony został Kevin Owens. Mistrz Universal mówił o tym, że udowodnił każdemu to, że on jest najważniejszy na Raw i podczas Draftu powinien zostać wybrany jako pierwszy. Dodał także, że od teraz on jest The Manem.  Seth Rollins wybiegł na rampę, lecz zatrzymała go ochrona oraz Mick Foley. Nagle pojawili się Enzo Amore i Big Cass. Jericho żartował z nich i powiedział, że od teraz są na jego liście. Po chwili razem z Kevinem kazał im spadać, ponieważ nie mają z nimi walki. Cass poinformował nas jednak o tym, że jest całkiem na odwrót i walka ta odbędzie się w tym momencie.

7. Tag Team Match

Chris Jericho i Kevin Owens vs. Enzo Amore i Big Cass

Big Cass wylądował poza ringiem razem z Chrisem Jericho. Wtedy Enzo próbował zakończyć walkę, lecz to Kevin Owens zgarnął pin po wykonaniu Powerbomba.

Zwycięzcy: Chris Jericho i Kevin Owens

Komentarze

  1. Czyli już wiemy kto pokona New Day w walce o pasy.. 😀 nie spodziewałem się takiego rozwiązania 🙂

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552