ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 22.08.16 – Wyniki

monday-night-raw-logo-2016

Poniżej znajdziecie wyniki Monday Night RAW, które odbyło się w Brooklynie:

Raw Pre-Show 01:30 – 02:00

– Panel był prowadzony przez Scotta Stanforda, Jerry’ego Lawlera, Litę i Bookera T. Omówione zostały wydarzenia z SummerSlam, a także przybliżono nam aktualnie rywalizacje.

Monday Night Raw 02:00 – 05:00

– Galę otworzyli Mick Foley oraz Stephanie McMahon, którzy od razu zaprosili do ringu Finna Balora. Zawodnik mówił o poświęceniu i zdobyciu pasa Universal. Finn podziękował publice i ludziom na zapleczu, a później dodał, że musi oddać swój pas. Później obiecał jeszcze, że odzyska ten tytuł i oddał go po chwili Mickowi. Były mistrz Universal udał się na zaplecze, lecz nagle do ringu wyszedł Seth Rollins, który uznał siebie za prawdziwego zwycięzcę wczorajszej walki. Przerwał mu Sami Zayn, a zaraz potem pojawił się także Chris Jericho, Kevin Owens, Enzo Amore, Big Cass i Roman Reigns. Każdy z nich prosił o to, aby dostać szansę na wygranie pasa Universal. Mick ogłosił kolejny turniej, który zacznie się od walki Sami Zayn vs. Seth Rollins. Jeszcze przed przerwą The Man zaatakował Samiego.

finnoddajepas

1. Normal Match

Zwycięzca weźmie udział w Fatal 4 Way Matchu o pas Universal, który odbędzie się na kolejnym Raw.

Seth Rollins vs. Sami Zayn

Pod koniec walki Sami chciał wykonać Suplexa, lecz Rollins skontrował to do Pedigree i wygrał starcie.

samiseth

Zwycięzca: Seth Rollins

2. Normal Match

Zwycięzca weźmie udział w Fatal 4 Way Matchu o pas Universal, który odbędzie się na kolejnym Raw.

Kevin Owens vs. Neville

Kevin Owens ściągnął Nevilla z narożnika i wykonał na nim Neckbreakera, który dał mu zwycięstwo.

owensneville

Zwycięzca: Kevin Owens

W ringu pojawili się mistrzowie Tag Team, The New Day. Zawodnicy przywitali się z publiką i poinformowali nas o tym przez ile dni są już posiadaczami pasów Tag Team. Rozmowę przerwali im Karl Anderson i Luke Gallows, którzy chcieli mieć kolejną szansę na zdobycie pasów drużynowych. Po krótkiej rozmowie Big E powiedział, że zaraz Luke i Karl dowiedzą się dlaczego grupa The New Day rządzi.

3. Normal Match

Big E (w/ Kofi Kingston i Xaver Woods) vs. Karl Anderson (w/ Luke Gallows)

Kofi i Xavier wykonali po jednej akcji kończącej na Gallowsie, a Big E skontrował atak Andersona do Big Ending i zgarnął pin.

bigekarl

Zwycięzca: Big E

– Po przerwie w ringu znalazł się Titus O’Neil, który narzekał na Darrena Younga i Boba Backlunda. Obwiniał Younga za każdy zły moment w swojej karierze, a później wyzwał go do ringu. Pojawił się jednak Bob Backlund, zaraz po wejściu zaatakował O’Neila, ale po chwili został skutecznie uciszony. Darren wybiegł i sprawdzał stan zdrowia Boba, lecz i on padł ofiarą ataku Titusa.

titusbobbacklund

– Przedstawiono krótki filmik dotyczący walki Lesnara i Ortona z SummerSlam. Stephanie zaraz po filmiku odpowiedziała, ze zgadza się z komentarzem Shane’a i Brock poniesie konsekwencje za ten atak.

– Lana wyszła do ringu i zapowiedziała mistrza Stanów Zjednoczonych Ruseva.

4. Normal Match

Rusev (w/ Lana) vs. Big Cass (w/ Enzo Amore)

Rusev został wyrzucony przez Cassa z ringu, lecz nie zdołał już do niego wrócić.

enzocass

Zwycięzca: Big Cass

– Tom Phillips przeprowadził dość śmieszny wywiad z Kevinem Owensem i Chrisem Jericho. Dotyczył on dzisiejszej walki Y2J’a i Fatal 4 Wayu, który odbędzie się na następnym Raw.

– Charlotte oraz Dana Brooke wyszły do ringu. Mistrzyni kobiet chwaliła się swoim zwycięstwem nad Sashą Banks. Charlotte śmiała się z tego, że Sasha jest zbyt słaba i powiedziała, aby zrobiła każdemu przysługę i nie wracała. Mick Foley wyszedł i pochwalił Charlotte za wczorajszą walkę. Zaraz po tym zapowiedział nową członkinię rosteru Raw, okazała się nią być Bayley. Była mistrzyni kobiet NXT przywitała się, przytuliła Micka, a później wyzwała Charlotte na walkę. Ostatecznie Generalny Manager ustalił, że Bayley zawalczy za chwilę z Daną Brooke, a zwyciężczyni tej walki będzie pretendentką do pasa kobiet.

5. Normal Match

Zwyciężczyni zostanie pretendentką do pasa kobiet.

Dana Brooke (w/ Charlotte) vs. Bayley

Bayley zakończyła walkę po zainkasowaniu Bayley to Belly.

bayledebut

Zwyciężczyni: Bayley

– Tom Phillips przeprowadził szybki wywiad z Romanem Reignsem.

– Andrea D’Marco przeprowadziła wywiad z Sheamusem na temat jego walk z Cesaro.

6. Normal Match

Johnny Knockout vs. Braun Strowman

braunstrowman

Zwycięzca: Braun Strowman

– Po starciu Strowman zaatakował swojego przeciwnika ponownie.

– The Dudley Boyz wyszli do ringu, aby ogłosić swoje odejście na emeryturę. Oboje powiedzieli kilka słów na temat starych czasów i podziękowali za każde wsparcie. Stwierdzili, ze gdyby nie fani to nie byliby taką drużyną. Pożegnanie przerwali im członkowie The Shining Stars. Drużyna została uciszona przez Devona i Bubbe, lecz zaraz po tym oboje zostali zaatakowani prze Gallowsa i Andersona.

7. Normal Match

Zwycięzca weźmie udział w Fatal 4 Way Matchu o pas Universal, który odbędzie się na kolejnym Raw.

Chris Jericho vs. Roman Reigns

Jericho zainkasował potężnego Speara od Romana Reignsa i przegrał swoją walkę.

reignsjericho

Zwycięzca: Roman Reigns

Komentarze

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778