ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Monday Night Raw 22.02.16 – Wyniki

wwe-monday-night-raw1

Oto wyniki Monday Night Raw, które odbyło się wczoraj w Detroit:

Gala rozpoczęła się, a w ringu znajdowała się już nagroda Vince’a J. McMahona Seniora. Komentatorzy pokazali atak Lesnara na Deanie Ambrosie, który miał miejsce kilka godzin przed galą. Później do ringu wyszedł Vince McMahon. Chairman wypowiedział się na temat nagrody i tego co przez ponad 100 lat osiągnęła jego rodzina. Vince zapowiedział osobę, która dostanie tę nagrodę. Była to Stephanie McMahon! Widownia buczała na córkę chairmana. Stephanie podziękowała za nagrodę i przypomniała, że jej mąż będzie bronił pasa WWE Wagi Ciężkiej na Wrestlemanii 32. Stephanie chciała coś przeczytać, lecz nagle usłyszeliśmy theme song Shane’a McMahona! Shane powrócił do WWE i wszedł do ringu przy ogromnym popie. Shane powiedział, że Stephanie nie zasługuję na tę nagrodę. Vince chciał przenieść tę rozmowę na zaplecze, lecz jego syn wolał to zrobić przy publiczności. Stephanie mówiła, że to jej moment. Wytykała Shane’owi, że nie było go nawet w WWE przez kilka lat. Shane zapytał Vince’a czy Stephanie wie o pewnej sprawie. Mówił, że przez Stephanie i Triple H’a WWE upada. Zaproponował Vince’owi wyznaniu pewnej sprawy. Powiedział, że tylko dzięki niemu Stephanie ma taką władzę w WWE. Vince nie chciał powiedzieć Stephanie, że to co mówił Shane jest prawdą, ale ostatecznie zrobił to. Shane kazał wyjść swojej siostrze z ringu. Widownia śpiewała „Na na na na, hey hey hey, Goodbye”. Vince pytał o co chodzi Shane’owi. Syn chairmana przeszedł do tego, że chciałby mieć kontrolę nad Monday Night Raw. Vince powiedział, że musiałby wtedy kontrolować całą federacją. Chairman stwierdził, że da Shane’owi to co chce, lecz musi zawalczyć o to w walce. Shane zgodził się. Zapowiedział, że walka odbędzie się na Wrestlemanii 32, a jego przeciwnikiem będzie The Undertaker. Chwilę później dodał, że będzie to Hell in a Cell match.

1. 6-Man Tag Team Match

Neville & The Lucha Dragons vs. The New Day

Neville i Kalisto zajęli się Xavierem i Big E poza ringiem, w ringu zostali Kofi oraz Sin Cara. Ten pierwszy wykonał Trouble in Paradise i wygrał walkę dla swojej drużyny.

Zwycięzcy: The New Day

– JoJo przeprowadziła wywiad z Romanem. Pytała się o stan zdrowia Deana, który został przed galą zaatakowany przez Lesnara. Późnej Reigns powiedział jeszcze kilka słów na temat jego walki z Triple H’em.

– Do ringu wyszedł Brock Lesnar, oczywiście towarzyszył mu Heyman. Paul przedstawił swojego klienta, Brocka i przeszedł do walki, która odbyła się wczoraj. Mówił, że Roman prawie odklepał do Kimury, lecz Dean przerwał to wszystko i odsunął Bestię od main eventu Wrestlemanii 32. Z tego powodu Lesnar zaatakował Ambrose’a na parkingu. Heyman mówił, że Dean nie tylko nie pojawi się w main evencie Wrestlemanii, ale dzięki Brockowi opuści całą galę. Powiedział, że nie ma żadnej tarczy, która powstrzymałaby Brocka Lesnara. Później dalej obwiniał Deana o to, że Lesnar nie jest w main evencie Wrestlemanii. Heyman ostrzegał wszystkich zawodników na zapleczu przed Brockiem Lesnarem. Nagle WWE pokazało na titantronie to co dzieje się na parking, do areny wjechała karetka. Prowadził ją Dean Ambrose. The Lunatic Fringe czołgał się do ringu, Lesnar wyszedł do niego, stanął na głowie leżącego Ambrose’a i udał się w stronę zaplecza. Dean wziął mikrofon i powiedział, żeby Brock pocałował go w dupę. Wygrażał się, że Lesnar przekona się o jego niezniszczalności. Ambrose wyzwał Lesnara na Street Fight Match na Wrestlemanii 32. Lesnar wrócił i wykonał na Deanie F5, a Heyman przyjął wyzwanie.

– Przed rozpoczęciem kolejnej walki na stage wyszli. The Dudley Boyz. Bubba mówił o tym kim są The Dudley Boyz. Nagle Victor i  Connor zaatakowali Usosów od tyłu i walka się rozpoczęła.

2. Tag Team Match

The Ascension vs. The Usos

Była to bardzo krótka walka, którą Usosi zakończyli Splashem.

Zwycięzcy: The Usos

– Chris Jericho wyszedł do ringu i zaczął mówić o AJ Stylesie. Wspomniał o trzech walkach, które stoczył ze Stylesem i po chwili zaprosił zawodnika do ringu. Jericho pogratulował Stylesowi i powiedział, że AJ udowodnił każdemu, że nadaje się do WWE. Nagle przerwali im członkowie grupy Social Outcast. Zawodnicy śmiali się z AJ’a i Chrisa, próbowali ich skłócić. Kazali im wyjść  z ich ringu lecz Jericho odpowiedział im ciętą ripostą i wyzwał na walkę.

3. Tag Team Match

Chris Jericho & AJ Styles vs. Curtis Axel & Heath Slater (w/ Adam Rose & Bo Dallas)

Walka nie trwałą zbyt długo. Na koniec Chris zapiął na Axelu Walls of Jericho, a AJ Styles zajął się resztą. Curtis odklepał, a Chris i AJ wygrali walkę.

Zwycięzcy: Chris Jericho & AJ Styles

– Triple H rozmawiał ze Stephanie. Mówiła, że miała to być ważna chwila, a wszystko zostało przerwane przez Shane’a. Hunter zapytał się swojej żony czy chce przekazać Romanowi pewną informację, Stephanie zajęła się tym.

– Po przerwie Stephanie podeszła do Romana i powiedziała mu, że zawalczy dzisiaj przeciwko Sheamusowi.

– R-Truth słuchał muzyki, podszedł do niego Goldust. Przeprosił za to, że przeszkodził w walce na Fastlane i przyniósł ze sobą tort w ramach przeprosin. Truth nie chciał przeprosin i tortu. Goldust mówił, że potrafi przewidzieć ruchy R-Trutha. Po chwili ciasto wylądowało na głowie Goldusta.

4. 6-Man Tag Team Match

Bray Wyatt, Luke Harper & Eric Rowan (w/ Braun Strowman) vs. The Big Show, Ryback & Kane

Big Show zaczął dominować nad Brayem, Luke i Eric próbowali coś zrobić, lecz nic się nie udało. Odbijający się po chwili od lin Big Show, został wyrzucony przez Strowmana. Po chwili Ryback odszedł na zaplecze. Kane został zaskoczony przez Braya i zainkasował Sister Abigail.

Zwycięzcy: Bray Wyatt, Luke Harper & Eric Rowan

 

5. Normal Match

Sasha Banks vs. Naomi (w/ Tamina Snuka)

Tamina interweniowała kilka razy w tej walce. Obok ringu pojawiła się się Becky Lynch i powaliła Taminę, a Sasha zapięła Bank Statement i wygrała walkę.

Zwyciężczyni: Sasha Banks

– Na stage wyszła Charlotte, która zaczęła żartować z zawodniczek w ringu. Dyrekcja poinformowała, że Becky i Sasha zawalczą o miano pretendentki do pasa Div. Nagle Charlotte krzyknęła do Becky aby uważała na atak Sashy, leczy był to tylko żart. Mistrzyni Div stwierdziła, że najbliższe tygodnie będą dla niej dość zabawne.

– Stephanie rozmawiała z Vincem. Mówiła, że nie będzie pracowała dla swojego brata. Vince mówił o stworzeniu kolejnego main eventu na Wrestlemanii  i o znaczeniu nagrody, którą rano wręczał swojej córce.

6. Normal Match

Roman Reigns vs. Sheamus (w/ League of Nations)

W trakcie walki Del Rio, Rusev i Barrett zostali wysłani na zaplecze. Powodem było przeszkadzanie w walce. Roman wykonał Speara na Sheamusie i zawodnicy leżeli poza ringiem. Sędzie zaczął ich wyliczać, lecz przy ósemce Roman wrócił do ringu. Sheamus został wyliczony.

Zwycięzca: Roman Reigns

Zabrzmiała muzyka Triple H’a i mistrz WWE Wagi Ciężkiej zmierzał do ringu. Reigns wybiegł do niego i zaatakował mistrza. Kilka chwil później Hunter uderzył Romana gongiem, później uderzał jego głową o stół komentatorski. Reigns zaczął krwawić, a Triple H ponownie zaczął atakować jego głowę, tym razem pięścią. Na sam koniec mistrz wykonał na Reignsie Pedigree na schodach i tak zakończyła się gala.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552